Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 223

Kiss Sándor (1925-1999) 1989. "A Magyar Köztársaság Művészeti Alapjának díja 1989" Br emlékplakett bőr dísztokban (117mm) T:1
30750.

Rufpreis:
4 000 HUF

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" Br emlékérem (55,5mm/65,14g) T:2 ph. / Hungary 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" Br commemorative medallion. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (55,5mm/65,14g) C:XF edge error HP 2315.
30751.

Rufpreis:
5 000 HUF

Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" hadifém emlékérem (21,89g/36mm) T:1- ph. / Hungary 1915. "Military and Public Health care Exhibition" commemorative war metal medallion. Sign: Jenő Körmendi-Frimm (21,89g/36mm) C:AU edge error HP 2334.
30752.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Kutas László (1936-) 1988. "XXIV. Nyári Olimpia Szöul 1988" egyoldalas, öntött Br plakett (141mm) T:1-
30753.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kutas László (1936-) DN "Széchenyi István Emlékmúzeum Nagycenk" egyoldalas, öntött Br emlékérem (70mm) T:2
30754.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" jelzett Ag emlékérem kapszulában (36,26g/0.835/42,5mm) T:PP
30755.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Lapis András (1942-) 1987. "Petőfi útja sorozat II. / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete kiskőrösi csoportja 1990" Ag + Br emlékérem pár (35,93g/0.835/42mm) T:1,1- (az Ag érem eredetileg PP) patina
30756.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lapis András (1942-) 1985. "Kőrösi József Kereskedelmi Szakközépiskola / Az iskola fennállásának 100. évfordulójára" Br emlékérem tokban (82mm) T:1-
30757.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lapis András (1942- ) 1989. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem / Magyar Szemorvos Társaság Vándorgyűlése - Szeged 1989" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,54/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) patina  Adamo SG19
30758.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Lapis András (1942-) DN "Gyulai Várszínház" Ag emlékérem, plombált kék ÁPV tokban (~38g/0.835/42,5mm) T:1 kis patina
30759.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lányi Dezső (1879-1951) 1913. "Horváth Géza 1913 VII 26" egyoldalas, vert Br emlékérem, hátlapon treff szimbólumban "SMB" gyártói jelzéssel (77,35g/60mm) T:2 ü., ph.  HP-3372.
30760.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1991. "Magyar Reformátusok II. Világtalálkozója" aranyozott fém emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat
30761.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF