Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 223

Jeckel Ferenc (1950-2012) 1969. "Nagyházi János numizmatikus / Debrecen 1969" Br emlékérem, peremén sorszám (87mm) T:2 / Hungary 1969. "Johannes Nagyházy Numismata / Anno Domini MCMLXIX Debrecenienzis" Br commemorative medal with serial number on edge. Sign.: Ferenc Jeckel (87mm) C:XF
30738.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kampfl József (1938- ) 1990. "A Széchenyi családi találkozó emlékére / Nagycenk 1990. július 20-23" kétoldalas, öntött Br emlékérem (94mm) T:1-
30739.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kiss György (1943-2016) 1991. "II. János Pál pápa látogatása Magyarországon - Esztergom / Budapest, Pécs, Szombathely, Esztergom, Debrecen, Máriapócs" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30740.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss György (1943-) 1995. "A koncentrációs táborok felszabadulásának emlékére" Br emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1,1- ph.
30741.

Rufpreis:
2 000 HUF

30742.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) 1989. "Az Erdélyi Menekültekért" Br emlékérem sérült műbőr tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1
30743.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Fodor József " jelzett Ag emlékérem (15,98gg/0.925/32mm) T:1 (PP)
30744.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác, Fodor József és Korányi Sándor" jelzett Ag emlékérmek eredeti adományozói dísztokban, tanúsítvánnyal (érmenként: 11g/0.925/32mm) T:PP
30745.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József" Br emlékérem ÁPV tokban magyar és német nyelvű tájékoztatóval (60mm) T:1 ph.
30746.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Krúdy Gyula" kétoldalas Br emlékérem (45mm) T:2
30747.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

30748.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiss Sándor (1925-1999) 1991. "II. János Pál pápa / A Szentatya Szombathelyen 1991. aug. 19." aranyozott Br emlékérem (65mm) T:2 (eredetileg PP) ragasztónyom
30749.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF