Jeckel Ferenc (1950-2012) 1969. "Nagyházi János numizmatikus / Debrecen 1969" Br emlékérem, peremén sorszám (87mm) T:2 / Hungary 1969. "Johannes Nagyházy Numismata / Anno Domini MCMLXIX Debrecenienzis" Br commemorative medal with serial number on edge. Sign.: Ferenc Jeckel (87mm) C:XF
Kiss György (1943-2016) 1991. "II. János Pál pápa látogatása Magyarországon - Esztergom / Budapest, Pécs, Szombathely, Esztergom, Debrecen, Máriapócs" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Semmelweis Ignác, Fodor József és Korányi Sándor" jelzett Ag emlékérmek eredeti adományozói dísztokban, tanúsítvánnyal (érmenként: 11g/0.925/32mm) T:PP
Kiss Sándor (1925-1999) 1983. "Nemzetközi Gerontológiai Társaság - Budapest 1983. szeptember 1-3. / Az európai biológiai és klinikai szekció első közös gyűlése" Br emlékérem (~97mm) T:2 Hungary 1983."International Association of Gerontology - Budapest, Hungary 1-3 September 1983. / 1st Joint meeting of the European Biological and Clinical Section" Br commemorative medal. Sign.: Sándor Kiss (~97mm) C:XF Cs. M. 1065.
Kiss Sándor (1925-1999) 1991. "II. János Pál pápa / A Szentatya Szombathelyen 1991. aug. 19." aranyozott Br emlékérem (65mm) T:2 (eredetileg PP) ragasztónyom