Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 223
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2212691
30702
376
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) DN "Széchenyi István 1791-1860 / Környezeti kultúránkért - Hazafias Népfront" Br emlékérem (100mm) T:1-
2173307
30703
376
Numismatik
2128896
30704
376
Numismatik
Csillag István (1881-1968) 1908. "Tóth Béla" egyoldalas Br plakett (75x51mm) T:1- ph. Hungary 1908. "Béla Tóth" one-sided Br plaque. ign.: István Csillag (75x51mm) C:AU edge error
2110324
30705
376
Numismatik
Csillag István (1881-1968) 1909. "Lóczy Lajosnak 1909 Márciusában Tanítványai és Tisztelői" egyoldalas Br plakett (172,07g/86x60mm) T:1- apró ph. / Hungary 1909. "Lóczy Lajosnak 1909 Márciusában Tanítványai és Tisztelői" one-sided Br plaque. Sign.: István Csillag (172,07g/86x60mm) C:AU tiny edge error HP 1640. 2005307
30706
376
Numismatik
2173012
30707
376
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére a Magyar Demokrata Fórum (MDF)" alpakka emlékérem, sérült műanyag tokban T:BU
2212667
30708
376
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. ",,Mi, kik magyarok vagyunk, egymást e pillanatban ne üldözzük... Fogjunk kezet, különben lehetetlen, hogy bárkánk kikötőbe jöjjön.'' Széchenyi" öntött Br emlékérem (97mm) T:2 2188118
30709
376
11000
Numismatik
Csóka Zsuzsa (1962-) 1995. "Albert Einstein" jelzett Ag emlékérem (46,36g/0.640/42,5mm) T:1 (PP)
2214178
30710
376
Numismatik
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Kelényi László Henrik" kétoldalas, öntött Br emlékérem (71mm) T:2 2130495
30711
376
Numismatik
2158096
30712
376
Numismatik
2160199
30713
376
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-) DN "Kalocsa, Kiskunhalas, Mezőkövesd" Ag emlékérem szett, plombált ÁPV tokban (3x~16g/0.925/32mm) T:BU patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF