Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 223
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2207986
30678
376
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Br emlékérem (42,5 mm) T:1 GS4 2207993
30679
376
Numismatik
Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo GS7
2133676
30680
376
Numismatik
Bognár György (1944-) 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- ph.
2133688
30681
376
Numismatik
Bognár György (1944-) 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház 1837-1987 / J.L. PYRKER AEPPUS AGRIENSIS AEDIFICATOR ECCL METROP" kétoldalas, piefort Br emlékérem (42,5mm) T:1-
2157742
30682
376
Numismatik
2188112
30683
376
Numismatik
Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "232" (93,82g/0,925/50mm) T:1 (eredetileg PP) 2211713
30684
376
Numismatik
Bognár György (1944- ) 1996. "Magyar Vasút - 150 éve Európában 1846-1996 / Budapest Nyugati Pályaudvar" jelzett Ag emlékérem (31,12g/0.925/42,5mm) T:PP fo., ujjlenyomat, peremen ezüstpróba nyom Hungary 1996. "Hungarian State Railways - 150 Years in Europe 1846-1996 / Budapest Western Railway Station" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (31,12g/0.925/42,5mm) C:PP spotted, fingerprint, edge with silver test mark
2189557
30685
376
Numismatik
2188377
30686
376
14000
Numismatik
2161300
30687
376
6500
Numismatik
Bognár György (1944-) 1995. "Kanizsa első írásos emlékének 750. évfordulója 1245-1995 / Szentháromság szobor Nagykanizsa 1773" aranyozott Ag emlékérem (31,13g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
2188460
30688
376
14000
Numismatik
Bognár György (1944-) DN "Budapest nevezetességei - Dohány utcai zsinagóga" Ag emlékérem díszdobozban (31,18g/0.999/42,5mm) T:PP
2188360
30689
376
14000
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF