Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 223

Csúcs Viktória (1934-) DN "Petőfi Sándor" jelzetlen emlékérem eredeti, plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30714.

Rufpreis:
1 200 HUF

Edvi Illés György (1911-) 1941. "Atyja 15 éves professorságának emlékére. Prof. Atzél Elemér, A Magyar Gyógyszerészek" Br plakett (60mm) T:1-,2
30715.

Rufpreis:
4 000 HUF

30716.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fritz Mihály (1947-) 1998. "Dankó Pista Emlékéért Alapítvány" piefort Br és peremen jelzett Ag emlékérem pár (34,34g/0.925/42,5mm) T:1 (Ag eredetileg PP) patina
30717.

Rufpreis:
12 000 HUF

30718.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem, sérült műanyag tokban (27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis patina
30719.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben" Ag emlékérem APV tokban (12g/0,925/32mm) T:1(PP) halvány patina
30720.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben" Ag emlékérem ÁPV műbőr tokban, tanúsítvánnyal (12g/0,925/32mm) T:1- (PP)
30721.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

30722.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

30723.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II. - Szent Erzsébet, Nagyboldogasszony, Szent Margit" aranyozott tombak emlékérem (3xklf), eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:2 (PP) oxidáció
30724.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

30725.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF