Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 223

Várhelyi György (1942-) DN "Nagy Czenk Gróf Széchenyi István" öntött Br emlékplakett (85x70mm) T:2
30822.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vígh Tamás (1926-2010) 1973. "Kodály Zoltán" Br emlékérem (84mm) T:2
30823.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zombori Kiss István (1902-1953) 1937. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912-1937" Br plakett (70x60mm) T:2
30824.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1824-1848. "LELKI ESMÉRET SZERINT / CSAK A KÖZ JÓRA TEKINTS" kétoldalas Sn szavazóbárca (11,66g/36mm) T:2,2- / Hungary ~1824-1848. "LELKI ESMÉRET SZERINT / CSAK A KÖZ JÓRA TEKINTS" double-sided Sn voting label (11,66g/36mm) C:XF,VF
30825.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

1859. "Scitovszky János Bíbornok Prímás Esztergomi Érsek / Félszázados pap 1859. november 6." fém emlékérem (21mm) T:2-
30826.

Rufpreis:
1 400 HUF

1867. "I. Ferenc József budai koronázására" Br koronázási zseton. "A Buda Pesti Koronázás 1867 június 8-án / Éljen a Haza és az Alkotmány" (38mm) T:2- ph. Hungary 1867. "Coronation medal" Br commemorative medallion (38mm) C:VF edge errors
30827.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

1879. "Ferenc József és Erzsébet ezüstlakodalma" peremen jelzett Ag emlékérem. "FERENCZ JÓZSEF CS. ÉS AP. KIRÁLYNAK ÉS ERZSÉBET CS. ÉS KIRÁLYNÉNAK NÁSZÜNNEPÖK XXV. ÉVFORDULÓJÁN / BUDAPEST MAGYARORSZÁG FŐVÁROSA MDCCCLXXIX APRIL XXIV." Szign.: Friedrich Leisek (65,25g/54mm) T:2 patina, kis karc és ph. Hungary 1879. "Franz Joseph and Queen Elizabeth Silver Jubilee" commemorative Ag medallion with hallmark on the edge. Sign.: Friedrich Leisek (65,25g/54mm) C:XF patina, slightly scratched, small edge error Hauser: 334.
30828.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Osztrák-Magyar Monarchia 1881. Habsburg Rudolf és Belgiumi Stefánia házasságkötésére kiadott Br naptárérem "UNECHT" jelzéssel (37,5mm) T:2- ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1881. Calendar medallion commemorating the marriage of Crown-Prince Rudolf and Princess Stephanie von Belgien, Br, with "UNECHT" marking (37,5mm) C:VF edge error
30829.

Rufpreis:
5 000 HUF

1896. "I. Lipót - I. Ferenc József - Árpád - 1687 - 1896 - 895 / A Magyar Királyság ezeréves fennállásának és Budavárának a török uralom alól való felszabadítása emlékére 895-1687-1896" Br emlékérem (45x45mm) T:3
30830.

Rufpreis:
2 000 HUF

1900. "XIII. Leó / RECLUSIT THESAURUS ECCLESIAE ANNO SANCTO" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: R. Marschall (60mm) T:2 ü.
30831.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1928. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete 1928. IX. 30." országos derby-ebkiállításán az 1928 év derby-győztes Pekingejese Cho of Murmelhof" sárgaréz díjplakett (84x46mm) T:2
30832.

Rufpreis:
2 000 HUF

1930. "Bátran szelje hajód a sors hullámait, ifjú, áldásával az ős iskola lelke kísér - MDCCCLV - MCMXXX / A Budapesti IV. ker Községi Eötvös József Reáliskola 75 éves jubileumának emlékére" kétoldalas, öntött fém plakett (169x105mm) T:1- patina
30833.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF