Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 223
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2004479
30846
376
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1978. "Székely Mihály Zenei Napok 1978 - Jászberény" ezüstözött fém emlékérem (60mm) T:2 2139734
30847
376
Numismatik
1978. "Szentendre Templom téri Teátrum játékok" Br emlékérem fúrt lyukkal, füllel (36x40mm) T:2
1981253
30848
376
Numismatik
~1970-1980. "Lenti Város Díszpolgára" egyoldalas Br emlékérem (~86mm) T:1-
2209216
30849
376
Numismatik
1980. Moszkvai Olimpia Ag bélyegérem (21x27mm/0.835/3,40g) T:1 (eredetileg PP) fo.
2209268
30850
376
Numismatik
1981. Naptár Ag bélyegérem (37x22mm/0.835/4,75g) T:PP
2138405
30851
376
Numismatik
2138630
30852
376
60000
Numismatik
1988. "Hunyadi János a nagy hadvezér, 1446-1452 Magyarország kormányzója / A hazának vívta ki a diadalt, magának a halált, midőn tündöklő csillagunk felkelt, övé az éjbe szállt - 1988 Hungariae" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem (103,65g/0.999/60mm) T:1 (eredetileg PP) patina
2136672
30853
376
Numismatik
1988. "MAGYAR VILLAMOS MŰVEK TRÖSZT 1963-1988 / 25 ÉV AZ IPARÁG SZOLGÁLATÁBAN" Br emlékérem díszdobozban (69x69m) (8x) T:1-,2
2138661
30854
376
Numismatik
2161334
30855
376
Numismatik
1993. "XV. Nemzetközi Gerontológiai Kongresszus - Magyarország, Budapest 1993. július 4-9." aranyozott Br emlékérem "XVth INTERNATIONAL CONGRESS OF GERONTOLOGY - JULY 4-9 1993. BUDAPEST, HUNGARY" (42,5mm) T:1
2212478
30856
376
Numismatik
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek!" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 2155487
30857
376
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF