Juwelen Zahl der Lose: 285
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2180215
19109
375
4600
Jewellery
Üveg hamutartó, ezüst(Ag) peremmel, kis kopásnyomokkal, d: 5,5 cm, m: 2,8 cm 2161641
19110
375
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) charm karkötőhöz, Pandora jelzéssel, h: 4 cm, bruttó: 3,65 g
2200209
19111
375
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, lila kővel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 4,45 g 2200234
19112
375
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 7,6 g
2200236
19113
375
Jewellery
Ezüst(Ag) Hello Kitty fülbevalópár, jelzett, bruttó: 2,4 g 2200242
19114
375
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés fülbevalópár, Pandora jelzéssel, 1,2×1,2 cm, nettó: 1,78 g 2200248
19115
375
Jewellery
Ezüst(Ag) virágmotívumos gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 53, bruttó: 4,14 g 2200253
19116
375
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 57, bruttó: 3,09 g 2200266
19117
375
Jewellery
Ezüst(Ag) szívlakat fülbevalópár, Pandora jelzéssel, 1,5×1,2 cm, nettó: 2,18 g 2200224
19118
375
Jewellery
Ezüst(Ag) koronás gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,97 g 2183473
19119
375
Jewellery
Ezüst (Ag) jelzett cigaretta tárca 187g 12x8 cm 2200188
19120
375
Jewellery
Ezüst(Ag) szívecskés gyűrű, Tiffany jelzéssel, méret: 50, nettó: 4,1 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF