Juwelen Zahl der Lose: 285
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2200181
19121
375
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr padocska, jelzett, 4×2 cm, nettó: 6,55 g
2200151
19122
375
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott dupőla gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 54, bruttó: 3,95 g 2200061
19123
375
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete-fehér kövekkel kirakott dekoratív gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 5,86 g 2200275
19124
375
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 3,47 g 2199961
19125
375
Jewellery
Ezüst(Ag) dobozka, jelzés nélkül, kis sérüléssel, d: 2,5 cm, nettó: 9,44 g
2141666
19126
375
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 1,8 cm, nettó: 1,8 g 2200214
19127
375
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített karkötő, állítható hosszúság, jelzés nélkül, bruttó: 5,37 g
2200531
19128
375
Jewellery
Ezüst(Ag) monogramos tálka, jelzett, 10×6,5 cm, nettó: 30,29 g 2200529
19129
375
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr búza, jelzett, reszelés nyomával, h: 7 cm, nettó: 9,95 g
2200528
19130
375
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr helikopter, jelzett, 4,5×2 cm, nettó: 8,04 g
2199247
19131
375
Jewellery
Ezüst(Ag) 1896. 1K-ás érmefejes kiskanál, fém nyéllel, jelzés nélkül, h: 9,5 cm, nettó: 9,64 g 2200526
19132
375
Jewellery
Ezüst(Ag) díszítéssel ellátott fonott bőr karkötő, Pandora jelzéssel, d: 6 cm, bruttó: 4,81 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF