Juwelen

Zahl der Lose: 285

Ezüst (Ag) gyűrű. Vésett, török feliratos kővel. br 6,2 g
19217.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst (Ag) karkötő cirkón kövekkel. 13 g
19218.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Ezüst(Ag) nyaklánc, oroszlános medállal, benne borostyán kővel, jelzett, h: 45 cm, medál: 1,5x1,5 cm, bruttó: 4,85 g
19219.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst(Ag) háromsoros nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 15,6 g
19220.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst(Ag) kígyó motívumű gyűrű, piros-fehér kövekkel, jelzett, méret: 62 bruttó: 1,55 g
19221.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) fehér-halványlila köves gyűrű, jelzett, méret: 54 bruttó: 2,6 g
19222.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) korallszínű köves gyűrű, jelzett, méret: 55 bruttó: 0,70 g
19223.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Ezüst(Ag) fehér köves fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,21 g + bizsu medál lila kövekkel, 3x0,5 cm
19224.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) foglalat tigrisszemmel és hegyikristály medállal, jelzett, apró kopásokkal, h: 8 cm, bruttó: 10,32 g
19225.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) meandermintás kígyó karkötő, jelzett, h: 19, nettó: 12,9 g
19226.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) dupla láncos, fehér kövekkel kirakott tengeri csillagos karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 5,15 g
19227.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) fülbevalópár, 2db, egyik zománcozott kacsa mintás, a másik béke kézjeles, jelzett, h: 1 cm, 1,5 cm bruttó: 1,67 g
19228.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF