Juwelen Zahl der Lose: 285
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2203965
19217
375
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű. Vésett, török feliratos kővel. br 6,2 g 2203962
19218
375
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő cirkón kövekkel. 13 g 2197284
19219
375
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, oroszlános medállal, benne borostyán kővel, jelzett, h: 45 cm, medál: 1,5x1,5 cm, bruttó: 4,85 g 2197278
19220
375
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) háromsoros nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 15,6 g 2197249
19221
375
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó motívumű gyűrű, piros-fehér kövekkel, jelzett, méret: 62 bruttó: 1,55 g 2197235
19222
375
Jewellery
Ezüst(Ag) fehér-halványlila köves gyűrű, jelzett, méret: 54 bruttó: 2,6 g 2197240
19223
375
Jewellery
Ezüst(Ag) korallszínű köves gyűrű, jelzett, méret: 55 bruttó: 0,70 g 2195015
19224
375
Jewellery
Ezüst(Ag) fehér köves fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,21 g + bizsu medál lila kövekkel, 3x0,5 cm 2195020
19225
375
Jewellery
Ezüst(Ag) foglalat tigrisszemmel és hegyikristály medállal, jelzett, apró kopásokkal, h: 8 cm, bruttó: 10,32 g 2194196
19226
375
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) meandermintás kígyó karkötő, jelzett, h: 19, nettó: 12,9 g 2194200
19227
375
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla láncos, fehér kövekkel kirakott tengeri csillagos karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 5,15 g 2194155
19228
375
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, 2db, egyik zománcozott kacsa mintás, a másik béke kézjeles, jelzett, h: 1 cm, 1,5 cm bruttó: 1,67 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF