Ezüst(Ag) foglalat tigrisszemmel és hegyikristály medállal, jelzett, a... https://www.darabanth.com/de/375-Fernauktion/375.0/Juwelen/Juwelen~1000018/EzustAg-foglalat-tigrisszemmel-es-hegyikristaly-medallal-jelzett-apro-kopasokkal-h-8-cm-~II2195020
2195020
19225
375
Jewellery
Beschreibung: Ezüst(Ag) foglalat tigrisszemmel és hegyikristály medállal, jelzett, apró kopásokkal, h: 8 cm, bruttó: 10,32 g
: karap_norbert