Juwelen

Zahl der Lose: 285

Ezüst(Ag) gyűrű, kővel, jelzett, 56, bruttó: 1,84 g
19193.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) fekete gömb díszítéses fülbevalópár, jelzett, bruttó: 9,9 g
19194.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű, jelzett, méret: 49, nettó: 1,9 g
19195.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, 9 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 26,9 g
19196.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst(Ag) miniatűr körző, jelzett, 4,5×1,8 cm, nettó: 5,38 g
19197.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst(Ag) miniatűr hátitáska, jelzett, 3×2,8 cm, nettó: 24,98 g
19198.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Aranyozott ezüst(Ag) medál, kövekkel, jelzett, gumírozott gyöngy karkötővel, 2,6×2,6 cm, bruttó: 11,14 g
19199.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst(Ag) kiöntő, jelzett, reszelés nyomával, m: 4 cm, nettó: 14,8 g
19200.

Rufpreis:
6 000 HUF

4 db ezüst kávéskanál. Jelzett 40 g
19201.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Ezüst(Ag) walles nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 8,49 g
19202.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) "s" szemű nyaklánc, jelzett, h: 42,5 cm, nettó: 7,48 g
19203.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, kereszt medállal, jelzett, h: 51 cm, medál: 3x1,7 cm, nettó: 7,70 g
19204.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF