Juwelen Zahl der Lose: 285
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2179370
19193
375
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kővel, jelzett, 56, bruttó: 1,84 g 2109603
19194
375
Jewellery
Ezüst (Ag) fekete gömb díszítéses fülbevalópár, jelzett, bruttó: 9,9 g
2141598
19195
375
Jewellery
Ezüst(Ag) mintás karikagyűrű, jelzett, méret: 49, nettó: 1,9 g 2129732
19196
375
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, 9 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 26,9 g
2200554
19197
375
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr körző, jelzett, 4,5×1,8 cm, nettó: 5,38 g
2200547
19198
375
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr hátitáska, jelzett, 3×2,8 cm, nettó: 24,98 g
2200556
19199
375
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) medál, kövekkel, jelzett, gumírozott gyöngy karkötővel, 2,6×2,6 cm, bruttó: 11,14 g
2200551
19200
375
Jewellery
Ezüst(Ag) kiöntő, jelzett, reszelés nyomával, m: 4 cm, nettó: 14,8 g
2194985
19201
375
Jewellery
4 db ezüst kávéskanál. Jelzett 40 g 2194439
19202
375
Jewellery
Ezüst(Ag) walles nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 8,49 g 2194457
19203
375
Jewellery
Ezüst(Ag) "s" szemű nyaklánc, jelzett, h: 42,5 cm, nettó: 7,48 g 2194446
19204
375
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, kereszt medállal, jelzett, h: 51 cm, medál: 3x1,7 cm, nettó: 7,70 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF