Juwelen Zahl der Lose: 285
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2179636
19013
375
4600
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös karperec, jelzett, 5,5×6 cm, nettó: 5,42 g
2180192
19014
375
Jewellery
Ezüst(Ag) feszület, jelzés nélkül, kis horpadással, 5,5×3 cm, nettó: 2,28 g 2180183
19015
375
Jewellery
Ezüst(Ag) dekoratív gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 1,88 g 2180157
19016
375
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, oválszemes díszítéssel, jelzett, h: 84 cm, nettó: 11,97 g
2180114
19017
375
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, charmokkal, jelzett, h: 18 cm, bruttó:22,62 g
2180095
19018
375
Jewellery
Ezüst(Ag) karikagyűrű, sok kővel, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,07 g 2180076
19019
375
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyházberakásos gyűrű, Bulgari jelzéssel, méret: 54, bruttó: 3,96 g
2180029
19020
375
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár, jelzett, h: 1,1 cm, bruttó: 1,6 g
2178480
19021
375
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) férfi glídes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 16 g 2178502
19022
375
Jewellery
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 2 cm, nettó: 2,3 g 2178545
19023
375
Jewellery
Ezüst(Ag) csavart mintás karperec, jelzés nélkül, d: 7 cm, nettó: 11,48 g
2179828
19024
375
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, jelzés nélkül, állítható hosszúság, max: 20 cm, bruttó: 8 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF