Juwelen

Zahl der Lose: 285

Ezüst(Ag) karkötő, 2 db charmmal, Pandora jelzéssel, h: 18 cm, bruttó: 12,1 g
19061.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ezüst(Ag) bokalánc tenyésztett gyöngy díszítéssel, jelzett, max. h: 23 cm, bruttó: 2,9 g
19062.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, plusz karikával, h: 16 cm, bruttó: 4,5 g
19063.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ezüst(Ag) függő, cirkóniával, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,7 g
19064.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst(Ag) Dávid-csillagos gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 3,9 g
19065.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) delfines gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 4,5 g
19066.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, kezelt türkizzel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,2 g
19067.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) leveles bross, jelzett, javított, 4,5×3 cm, bruttó: 4,7 g
19068.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, gránáttal, jelzett, méret: 56, bruttó: 4 g
19069.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű, holdkővel, állítható méret, bruttó: 2,9 g
19070.

Rufpreis:
4 000 HUF
13

Ezüst(Ag) gyűrű, sérült tanzanittal, állítható méret, jelzett, bruttó: 2,3 g
19071.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) fűszertartó. Jelzett 21 g d: 5 cm
19072.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF