Juwelen Zahl der Lose: 285
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2203589
19061
375
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, 2 db charmmal, Pandora jelzéssel, h: 18 cm, bruttó: 12,1 g 2203592
19062
375
Jewellery
Ezüst(Ag) bokalánc tenyésztett gyöngy díszítéssel, jelzett, max. h: 23 cm, bruttó: 2,9 g 2203601
19063
375
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, plusz karikával, h: 16 cm, bruttó: 4,5 g 2203596
19064
375
Jewellery
Ezüst(Ag) függő, cirkóniával, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,7 g
2203608
19065
375
Jewellery
Ezüst(Ag) Dávid-csillagos gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 3,9 g 2203907
19066
375
Jewellery
Ezüst(Ag) delfines gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 4,5 g
2203912
19067
375
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kezelt türkizzel, jelzett, méret: 54, bruttó: 4,2 g 2203903
19068
375
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles bross, jelzett, javított, 4,5×3 cm, bruttó: 4,7 g
2203914
19069
375
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, gránáttal, jelzett, méret: 56, bruttó: 4 g 2203875
19070
375
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, holdkővel, állítható méret, bruttó: 2,9 g 2203883
19071
375
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, sérült tanzanittal, állítható méret, jelzett, bruttó: 2,3 g
2200876
19072
375
Jewellery
Ezüst (Ag) fűszertartó. Jelzett 21 g d: 5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF