Juwelen

Zahl der Lose: 285

Ezüst (Ag) gyűrű, keleties gyűrű, fekete kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,43 g
19049.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) karikás fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, nettó: 5,86 g
19050.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) divat fülbevalópár, jelzett, h: 6 cm, nettó: 7,3 g
19051.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) amfóra alakú medál, jelzett, h: 6,5 cm, bruttó: 10,4 g
19052.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű cirkónia kővel, jelzett, méret: 67, bruttó: 4,6 g
19053.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst(Ag) óralánc, pótolt csattal, jelzett, 3 db pénzérmével, h: 20 cm, 38,6 g
19054.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19
9

Ezüst(Ag) gyűrű, mochaacháttal, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,5 g
19055.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) lánc, aventurin medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 3,3 g
19056.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 8,3 g
19057.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) gyöngyös nyakék, jelzett, h: 40 cm, nettó: 8,3 g
19058.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ezüst(Ag) 2 db gyűrű, jelzettek, méret: 58, 57, nettó: 7,6 g
19059.

Rufpreis:
800 HUF

Ezüst(Ag) shamballa fülbevalópár, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 2,8 g
19060.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF