Juwelen Zahl der Lose: 285
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2199912
19049
375
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, keleties gyűrű, fekete kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 5,43 g 2199918
19050
375
Jewellery
Ezüst (Ag) karikás fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, nettó: 5,86 g
2204879
19051
375
Jewellery
Ezüst(Ag) divat fülbevalópár, jelzett, h: 6 cm, nettó: 7,3 g 2204877
19052
375
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) amfóra alakú medál, jelzett, h: 6,5 cm, bruttó: 10,4 g
2203897
19053
375
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű cirkónia kővel, jelzett, méret: 67, bruttó: 4,6 g
2203317
19054
375
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) óralánc, pótolt csattal, jelzett, 3 db pénzérmével, h: 20 cm, 38,6 g 2203324
19055
375
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, mochaacháttal, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,5 g 2203329
19056
375
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) lánc, aventurin medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 3,3 g 2203336
19057
375
Jewellery
Ezüst(Ag) modern gyűrű, jelzett, méret: 56, nettó: 8,3 g 2203334
19058
375
4200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyöngyös nyakék, jelzett, h: 40 cm, nettó: 8,3 g 2203338
19059
375
Jewellery
Ezüst(Ag) 2 db gyűrű, jelzettek, méret: 58, 57, nettó: 7,6 g 2203339
19060
375
Jewellery
Ezüst(Ag) shamballa fülbevalópár, jelzett, d: 1 cm, bruttó: 2,8 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF