Flohmarkt Zahl der Lose: 318
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2117107
11539
371
Flea Market
Díszes fém cukorka tartó, jelzett (EPNS) m: 9 cm d: 15 cm
2096182
11540
371
Flea Market
cca 1930 Neumann Erika írógép, dobozban, kopott, a doboz alja sérült, 28x12x31 cm 2110834
11541
371
Flea Market
Keleti-mintás selyem-hímzés, üvegezett fa keretben, 47x30 cm
1960511
11542
371
4600
Flea Market
Három részes alpakka reggeliző készlet, jelzettek
2124197
11543
371
Flea Market
Festett kagyló, hátoldalára rombuszalakú fadarab ragasztva, h: 17 cm 2107390
11544
371
Flea Market
Vas újságtartó, 39×45×15 cm 2161679
11545
371
Flea Market
Réz füles reggeliző tálca 30x17,5 cm 2117705
11546
371
Flea Market
Kézzel festett vietnámi leporellós fa kis paraván 54x35 cm. 2166995
11547
371
Flea Market
Vegyes bolha tétel, össz. 5 db: Távol-keleti fa legyező karton dobozában. Távol-keleti illusztrált legyező üvegezett fa keretben, kéret mérete 14,5x20,5 cm. Dinnyeevő kerámia figura, m. 12,5 cm. Plasztikus bőr dísz, h: 26 cm. Brit katonai figura, műanyag dobozban, m: 15 cm
2167427
11548
371
Flea Market
Iparművész vörösréz dísztárgy, 2 db, dísztál + váza, jó állapotban, m: 18 cm, d: 19,5 cm
2167462
11549
371
Flea Market
Szamuráj kard modern másolata, jó állapotban, h: 78 cm
2167529
11550
371
Flea Market
Régi vas horgony, rozsdás, m: 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF