Flohmarkt

Zahl der Lose: 318

Gerbeaud Kugler régi fa doboz, enyhén kopottas állapotban, 15x23,5x7,5 cm
11515.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fém lovashintó, két lóval és kocsissal, az első tengelye forgatható, a hátsó kerekei lejönnek. 12x25 cm
11516.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ötágú fém, talpas gyertyatartó, egyik tartó hiányzik, kopottas állapotban 11,5x50 cm
11517.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dekoratív, fém, négy lábon álló teáskanna, kopottas állapotban m: 25 cm
11518.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db fém kínáló tálca, egyiken Kékes szálló felirat 15,5×20,5 ill. 22×32,5 cm, kopottas, foltos állapotban
11519.

Rufpreis:
1 600 HUF
14

Matt fekete teakiöntő m: 9,5 cm
11520.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Fagyöngyöt mintázó fém tál, d:30 cm
11521.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aranyozott réz gyertyatartó, kopottas állapotban, m: 22,5 cm
11522.

Rufpreis:
3 000 HUF

Díszes fa-fém replika pisztoly, enyhén kopottas állapotban, A*MOR felirattal h: 27 cm
11523.

Rufpreis:
4 000 HUF
18

Régi kis fém üllő, 13x6x6 cm
11524.

Régi kis fém üllő, 13x6x6 cm

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Vegyes bolha tétel: 4 db vízmérték, h: 100 cm, 80 cm, 23 cm és 14,5 cm méretekben. 1 db vízmérték betonra, slaghoz csatlakoztatható. 3 db ácsceruza.
11525.

Rufpreis:
1 600 HUF

5 db klf. nagyító és 5 db lencse, egyik sérült
11526.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF