Flohmarkt Zahl der Lose: 318
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2162341
11515
371
Flea Market
Gerbeaud Kugler régi fa doboz, enyhén kopottas állapotban, 15x23,5x7,5 cm 2162666
11516
371
Flea Market
Fém lovashintó, két lóval és kocsissal, az első tengelye forgatható, a hátsó kerekei lejönnek. 12x25 cm
2162625
11517
371
Flea Market
Ötágú fém, talpas gyertyatartó, egyik tartó hiányzik, kopottas állapotban 11,5x50 cm 2162634
11518
371
Flea Market
Dekoratív, fém, négy lábon álló teáskanna, kopottas állapotban m: 25 cm
2162645
11519
371
Flea Market
2 db fém kínáló tálca, egyiken Kékes szálló felirat 15,5×20,5 ill. 22×32,5 cm, kopottas, foltos állapotban 2162724
11520
371
3200
Flea Market
Matt fekete teakiöntő m: 9,5 cm
2162738
11521
371
Flea Market
Fagyöngyöt mintázó fém tál, d:30 cm
2162755
11522
371
Flea Market
Aranyozott réz gyertyatartó, kopottas állapotban, m: 22,5 cm 2162765
11523
371
Flea Market
Díszes fa-fém replika pisztoly, enyhén kopottas állapotban, A*MOR felirattal h: 27 cm 2164035
11524
371
Flea Market
Régi kis fém üllő, 13x6x6 cm 2139497
11525
371
Flea Market
Vegyes bolha tétel: 4 db vízmérték, h: 100 cm, 80 cm, 23 cm és 14,5 cm méretekben. 1 db vízmérték betonra, slaghoz csatlakoztatható. 3 db ácsceruza. 2139310
11526
371
Flea Market
5 db klf. nagyító és 5 db lencse, egyik sérült Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF