Flohmarkt Zahl der Lose: 318
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2167110
11491
371
Flea Market
Arc, faragott fa fali dísz, kopásnyomokkal, 41×12 cm
2167117
11492
371
Flea Market
Perzsa stílusú modern szablya, jó állapotban, h: 58 cm 2167169
11493
371
Flea Market
Turul márkájú réz kávédaráló, 12×12×21 cm 2165307
11494
371
Flea Market
Réz habüst enyhén kopottas állapotban, egyik fül mozog, d: 23 cm, m: 17 cm (füllel együtt) 2165302
11495
371
Flea Market
Réz mozsár törővel, enyhén kopottas állapotban, m: 13 és 24 cm 2165354
11496
371
Flea Market
2 db tükör, fém illetve réz mintás kerettel, az egyik támasztható és akasztható is. Kopottas állapotban. 23x18,5 cm, 29x21 cm 2165361
11497
371
Flea Market
Vegyes réz tárgy tétel, 13db (gyertyatartó, kehely, tálka, olajlámpa) 2165370
11498
371
Flea Market
Régi hentes bárd, fa markolattal, jelzett, kis csorbával, h: 31 cm + Christians Solingen húsvágó olló, jelzett, h: 25 cm + Dreher Budapest jelzésű nyúzókés, fa markolattal h: 40 cm. Mind koszos, kopottas állapotban 2165403
11499
371
Flea Market
Vegyes alpakka evőeszköz készlet, 99 db-os, villák, evőkanalak, kiskanalak, merőkanalak, kések, különféle jelzésekkel 2165559
11500
371
Flea Market
Elektromos, fából készül betlehemi csillag, működik, lepattanással, 34x35 cm
2165477
11501
371
Flea Market
Régi alpakka kehely, Szabadság-szobrot ábrázoló fedéllel, jelzés nélkül, kopott, m: 37 cm, d: 12 cm
2165470
11502
371
Flea Market
"Original Thermos D. R. W. Z" fém termosz kiöntő, üveg betéttel, fedéllel, jelzett az alján, belül levált, m: 17 cm, d: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF