Flohmarkt Zahl der Lose: 318
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2162340
11443
371
Flea Market
Kalitkás ékszertartó füllel, 2 db kosárból és fedélből áll, lakkozott fa, kopásnyomokkal m: 22 cm 2162370
11444
371
Flea Market
Jelzett alpakka gyertyatartó Abbazia kávéház. 23 cm Sérült 2160914
11445
371
Flea Market
2 db virágmintás váza: 1 db Drasche porcelán, matricás, apró máz hibákkal, jelzett, m: 10 cm. 1 db fém, zománcozott, sérült, jelzés nélkül, 15,5 cm. 2161287
11446
371
Flea Market
Retró földgömb, fa talapzaton, 1: 38600000. Bp., 1987, Kartográfiai Vállalat, kisebb sérülésekkel, m: 44 cm
2161279
11447
371
Flea Market
Napernyő, hímzett díszítéssel és tokkal, faragott fa nyéllel, bőr szíjjal d. 72 cm 2161269
11448
371
Flea Market
Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Pangas Keramik Rodos, kerámia dísztárgy, utólagosan (?) két kerámia lap közé gyufaskatulyák és műanyag darabok ragasztva, 2,5x7,5x7,5 cm. + Eukutol promonta feliratos kisméretű műanyag tégely, m: 5,5 cm. + Műanyag lap, kopott felirattal és címerrel díszített, 8x5,5 cm
2161227
11449
371
Flea Market
Bakelit kassza betét, 2 külön darabból álló, aprópénznek és bankjegyeknek, km 9279 jelzéssel, enyhén kopott, 6,5x21x28 cm 2161129
11450
371
Flea Market
Retro női fonott kézitáska és pénztárca, műanyag gyöngy utánzatokkal díszítve, kisebb foltokktal, kopásnyomokkal, h: ca. 23 cm és 9 cm
2161013
11451
371
Flea Market
Régebbi fa doboz fedéllel, tetején Keszthely felirattal, kézzel festett virág motívummal díszített, zárral, kulcs nélkül, kopásnyomokkal, 7,5x13,5x20 cm 2160810
11452
371
Flea Market
Régi és régebbi írószerek fém dobozban: SchulerTurán Művész Grafit Irónbél, L&C Hardtmuth 2200 HB színes és normál Grafit irónbetét, Minőségi Grafit irónbetét, több mint 15 db színes és normál töltőceruza, részben műbőr tokban, Bohemai Works grafit irónbetét, eredeti műanyag lapos dobozában, stb. 2165590
11453
371
Flea Market
Díszdoboz bornyitó eszközökkel, Dél-afrikai fehérborral
2165634
11454
371
Flea Market
Régi. óriáskígyó bőr kikészítve. 293 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF