https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Flohmarkt Zahl der Lose: 318
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2110582
11527
371
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
8 db vegyes formájú és méretű táska
Das Lot is nicht erreichbar
2110580
11528
371
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
2164181
11529
371
0
4000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Divatos retro faliszőnyeg, 75x180 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2157841
11530
371
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Réz szelence gyöngyházas tetővel 9x10 cm 1945545
11531
371
0
10000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Dekoratív márvány posztamens, m:13,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2117753
11532
371
0
2000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1970-1980 Tomi mosópor, 5 darabos szett, eredeti dobozában, 10x28x3 cm 2099522
11533
371
0
1600
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Sisley műbőr színházi táska újszerű állapotban 35x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1840833
11534
371
0
12000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
"Süli Lajosné női fodrász" feliratú kétoldalas cégér, zománcozott fém, 41×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2039538
11535
371
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Retró alumínium uzsonnás doboz és zseblámpa, nem kipróbált, 16×24 cm, h:16 cm (kopott)
Das Lot is nicht erreichbar
2066842
11536
371
0
5000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Elektromos fém szamovár, jelzés nélkül, m: 42 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2067075
11537
371
0
3000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 fa gereben, rozsdás fogakkal, faragott mintákkal, repedéssel, 78×10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2147448
11538
371
0
40000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse