Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2144615
30988
369
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1934. "Sipőcz versenydíj" jelzett Ag díjérem. "BUDAPEST SPORT EGYESÜLET VERSENYDÍJA Sipőcz-serleg II. 1934." (32mm/12,93g) T:2 ph. 2115039
30989
369
7500
Numismatik
2114964
30990
369
Numismatik
1934. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912" egyoldalas Br sport díjérem, zománcbetéttel, "ARKANZAS" gyártói jelzéssel, hátlapon gravírozva "Úszás I. 1934" (40mm) T:1- 2059330
30991
369
5500
Numismatik
2132530
30992
369
11000
Numismatik
1935. "Ferencvárosi Torna Club" Br emlékplakett "F.T.C. AUTOMOBIL ÉS MOTORKERÉKPÁR SZAKOSZTÁLYA BALATONI FUTÁRVERSENY 1935." hátoldalán "BOCZÁN GY. BUDAPEST RÁKÓCZI ÚT 6." gyártói jelzéssel (39x69mm) T:1- 2144907
30993
369
Numismatik
1935. "KIR. MAGY. AUTOMOBIL CLUB RÉSZTVÉTELI ÉREM / K.M.A.C. HÁRMASHATÁRHEGY 1935.XI.10." aranyozott Br érem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (42mm) T:2 2114992
30994
369
Numismatik
2077215
30995
369
Numismatik
1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" hátlapon gravírozva "Nyolcas I." zománcbetétes Br sport díjérem, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (50mm) T:1-
2085998
30996
369
Numismatik
1935. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888" jelzett Ag hamutál, a sportegyesület díjérmének előlapjával, "LEGJOBB IFJÚSÁGI MTK ATLÉTÁNAK 1935" gravírozással "FM" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (22,48g/0.800/72x99mm) T:1- patina
2144973
30997
369
Numismatik
1353621
30998
369
Numismatik
1936. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 - Herzum János úrnak a Pestvidéki Kerület elnökének 10 éves fáradhatatlan munkásságának emlékére 1926-1936" fém érem (36mm) márványlapon (102x60mm), "LUDVIG" gyártói jelzéssel T:2 2132208
30999
369
Numismatik
1937. "K.M.A.C. TÉLI VERSENY 1935.II.10." aranyozott Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, hátoldalán "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:1- ph. Hungary 1937. "K.M.A.C. winter race 10.02.1935." gold plated Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with "BERÁN N BPEST" maker's mark on the reverse (50mm) C:AU edge error Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF