Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2072203
30976
369
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1903. "BUDAPESTI JÓ BARÁT K. 1903 K." Ag sportdíjérem mellszalaggal "M.P." jelzéssel (10,94g/29mm) T:1-,2 2151001
30977
369
Numismatik
1905. "Artista BE - Komikus-verseny 1905 Feburár hó 19-én / Az érdem jeléül - I. díj" aranyozott Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel mellszalagon, eredeti tokban (~9g/30mm) T:2 ph.
2145773
30978
369
Numismatik
~1910-1920. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság, buzgalom, barátság" Br sportérem (34mm) + 1921. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége / P.M.K.B. T.E. 1930.I.28." Br díjérem (37mm) T:2 kis ph.
2055702
30979
369
2200
Numismatik
2055754
30980
369
2200
Numismatik
1928. "Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928" aranyozott Br emlékérem (61mm) T:2
2131574
30981
369
Numismatik
1928. "KANSZ - B. VASUTAS - SPORT - CLUB / 100. JÁTÉKÁNAK EMLÉKÉRE 1928.II.26." kétoldalas, jelzetlen Ag, labdarúgó sport emlékplakett (64,01g/40x60mm) T:2
2131765
30982
369
Numismatik
2077182
30983
369
Numismatik
1929. "Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért" zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA" (60mm) T:2 kopott ezüstözés
2145785
30984
369
Numismatik
~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - Erő Épség Egyetértés 1872" Br díjérem (30,5mm) T:2 kis patina
2115037
30985
369
4400
Numismatik
1932. A Duna Sport Club evezős, egyoldalas Br sport emlékplakettje, hátoldalon "BELVÁROSI VÉSNÖK ÜZLET" gyártói jelzéssel (49x71mm) T:2
2060198
30986
369
Numismatik
1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött Br lemezplakett (83x120mm) T:1-,2
2131891
30987
369
Numismatik
1934. ",,BUDAPEST'' SPORTEGYESÜLET AUTO-MOTORKERÉKPÁROSZTÁLY - I. BAJNOKI FUTAM - 1934 II 18 / SCHEUER RÓBERT országgyűlési képviselőnek" Br díjplakett zománcozott BSE címerrel (93x63mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF