Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 91

1903. "BUDAPESTI JÓ BARÁT K. 1903 K." Ag sportdíjérem mellszalaggal "M.P." jelzéssel (10,94g/29mm) T:1-,2
30976.

Rufpreis:
4 000 HUF

1905. "Artista BE - Komikus-verseny 1905 Feburár hó 19-én / Az érdem jeléül - I. díj" aranyozott Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel mellszalagon, eredeti tokban (~9g/30mm) T:2 ph.
30977.

Rufpreis:
12 000 HUF

~1910-1920. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság, buzgalom, barátság" Br sportérem (34mm) + 1921. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége / P.M.K.B. T.E. 1930.I.28." Br díjérem (37mm) T:2 kis ph.
30978.

Rufpreis:
1 400 HUF

30979.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1928. "Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928" aranyozott Br emlékérem (61mm) T:2
30980.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1928. "KANSZ - B. VASUTAS - SPORT - CLUB / 100. JÁTÉKÁNAK EMLÉKÉRE 1928.II.26." kétoldalas, jelzetlen Ag, labdarúgó sport emlékplakett (64,01g/40x60mm) T:2
30981.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

30982.

Rufpreis:
12 000 HUF

1929. "Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért" zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA" (60mm) T:2 kopott ezüstözés
30983.

Rufpreis:
1 200 HUF

~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - Erő Épség Egyetértés 1872" Br díjérem (30,5mm) T:2 kis patina
30984.

Rufpreis:
1 200 HUF

1932. A Duna Sport Club evezős, egyoldalas Br sport emlékplakettje, hátoldalon "BELVÁROSI VÉSNÖK ÜZLET" gyártói jelzéssel (49x71mm) T:2
30985.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött Br lemezplakett (83x120mm) T:1-,2
30986.

Rufpreis:
12 000 HUF

1934. ",,BUDAPEST'' SPORTEGYESÜLET AUTO-MOTORKERÉKPÁROSZTÁLY - I. BAJNOKI FUTAM - 1934 II 18 / SCHEUER RÓBERT országgyűlési képviselőnek" Br díjplakett zománcozott BSE címerrel (93x63mm) T:2
30987.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF