Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2114932
31000
369
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1937. Balatoni vitorlást ábrázoló, nyolcszögű, egyoldalas Br plakett, kétoldalt lyukakkal a felfüggesztéshez, gravírozva "RALLYE AÉRIEN BALATON 1937" (66x40mm) T:1-
2145032
31001
369
30000
Numismatik
1937. "Doleschal József szeretett elnökünknek a BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) Evezős Szakosztálya" fém plakett a tagok gravírozott aláírásával és zománcozott emlékérem (150x170mm,45mm), márványtalpon (168x222mm) T:2
2085589
31002
369
3400
Numismatik
2125781
31003
369
Numismatik
2055741
31004
369
Numismatik
1940. "Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940" Br plakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1- / Hungary 1940. "Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940" Br plaque. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU
2145780
31005
369
Numismatik
1940. "Magyar Sakkszövetség / Budapesti Sakkcsapat Bajnokságok 1939-40 I." Br emlékérem (40mm) T:2 2085737
31006
369
Numismatik
1940. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Veszprémi Társadalmi és Sport Egyesület 1920-1940" Br sport emlékplakett (61x42mm) T:2 patina 2114898
31007
369
Numismatik
~1940. "A helység legjobb fiú úszójának a M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" aranyozott Br díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (60x44mm) T:2 2115047
31008
369
5500
Numismatik
1941. "LABOR IMPROBVE OMNIA VINCIT" tálka alakú egyoldalas Br plakett, hátlapon gravírozva "VII. NEMZETKÖZI SPORTHÉT A BALATONON NEMZETI REPÜLŐ CSILLAGTÚRA 1941". Szign.: A. Patey (69mm) T:2 lyuktömött
2114887
31009
369
Numismatik
1941. "Magyar Tekéző Szövetség 1934" egyoldalas Br díjplakett, "MAGYARORSZÁG 8-AS CS.B. ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 1941-2" gravírozással (71x49mm) T:2
2085644
31010
369
Numismatik
1942. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége" ezüstözött Br emlékérem, hátlapon dátum gravírozva "1949. V. 1." (45mm) T:1-
2132492
31011
369
Numismatik
1942. "Szegedi motorosnap" Zn emlékplakett "ORSZÁGOS GYORSLEVENTE MOTOROSNAP SZEGED" (55x80mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF