Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 91

1937. Balatoni vitorlást ábrázoló, nyolcszögű, egyoldalas Br plakett, kétoldalt lyukakkal a felfüggesztéshez, gravírozva "RALLYE AÉRIEN BALATON 1937" (66x40mm) T:1-
31000.

Rufpreis:
6 000 HUF

1937. "Doleschal József szeretett elnökünknek a BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) Evezős Szakosztálya" fém plakett a tagok gravírozott aláírásával és zománcozott emlékérem (150x170mm,45mm), márványtalpon (168x222mm) T:2
31001.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

31002.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

31003.

Rufpreis:
8 000 HUF

1940. "Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940" Br plakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1- / Hungary 1940. "Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940" Br plaque. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU
31004.

Rufpreis:
5 000 HUF

1940. "Magyar Sakkszövetség / Budapesti Sakkcsapat Bajnokságok 1939-40 I." Br emlékérem (40mm) T:2
31005.

Rufpreis:
1 000 HUF

1940. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Veszprémi Társadalmi és Sport Egyesület 1920-1940" Br sport emlékplakett (61x42mm) T:2 patina
31006.

Rufpreis:
2 400 HUF

~1940. "A helység legjobb fiú úszójának a M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" aranyozott Br díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (60x44mm) T:2
31007.

Rufpreis:
6 000 HUF

1941. "LABOR IMPROBVE OMNIA VINCIT" tálka alakú egyoldalas Br plakett, hátlapon gravírozva "VII. NEMZETKÖZI SPORTHÉT A BALATONON NEMZETI REPÜLŐ CSILLAGTÚRA 1941". Szign.: A. Patey (69mm) T:2 lyuktömött
31008.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1941. "Magyar Tekéző Szövetség 1934" egyoldalas Br díjplakett, "MAGYARORSZÁG 8-AS CS.B. ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 1941-2" gravírozással (71x49mm) T:2
31009.

Rufpreis:
1 800 HUF

1942. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége" ezüstözött Br emlékérem, hátlapon dátum gravírozva "1949. V. 1." (45mm) T:1-
31010.

Rufpreis:
2 400 HUF

1942. "Szegedi motorosnap" Zn emlékplakett "ORSZÁGOS GYORSLEVENTE MOTOROSNAP SZEGED" (55x80mm) T:2
31011.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF