Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2114870
30952
369
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Arató Gyula (1889-1969) 1932. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" Br díjérem, hátlapon gravírozva (35mm) T:2
2147692
30953
369
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Labdarúgó fémjelzetlen Ag díjérem füllel, hátoldalán gravírozással, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (11,31g/30mm) T:2 patina
2114882
30954
369
2200
Numismatik
2144775
30955
369
Numismatik
2055555
30956
369
Numismatik
2145045
30957
369
30000
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1938. "HUNGÁRIA EE (Hungária Evezős Egylet)" egyoldalas Br emlékérem (200mm) modern márványtalpon (223x232mm) T:1- HPII 284. 2085473
30958
369
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) DN "DUNA / Budapesti Evezős Egylet" ezüstözött Br plakett (40x58mm) T:1-
2132866
30959
369
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965.) 1929. aranyozott Br emlékplakett "Királyi Magyar Automobil Club / X. SVÁBHEGYI VERSENY 1929" (35x52mm) T:2 2132466
30960
369
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965.) 1935. "TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935." Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés "BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2." (39x73mm) T:2 patina
2085702
30961
369
4800
Numismatik
Berán Nándor (1889-1965) ~1930-1940. "Finn Magyar Atlétikai Viadal" zománcbetétes Br emlékérem, hátlapon "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel, eredeti gyártói tokban (53mm) T:1-
2059551
30962
369
6500
Numismatik
2131546
30963
369
Numismatik
Borsos Miklós (1906-1990) 1948. "A VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER DÍJA" Br emlékérem (66mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF