https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 91

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Arató Gyula (1889-1969) 1932. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" Br díjérem, hátlapon gravírozva (35mm) T:2
1
30952.

Arató Gyula (1889-1969) 1932. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" Br díjérem, hátlapon gravírozva (35mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Labdarúgó fémjelzetlen Ag díjérem füllel, hátoldalán gravírozással, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (11,31g/30mm) T:2 patina
1
30953.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. Labdarúgó fémjelzetlen Ag díjérem füllel, hátoldalán gravírozással, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (11,31g/30mm) T:2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött Br érem (60mm) T:2
1
30954.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött Br érem (60mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" Br emlékérem (60mm) T:2- ph.
1
30955.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" Br emlékérem (60mm) T:2- ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Holfeld Henrik, a BBTE örökös m. elnöke emlékének 1932 / B.B.T.E. Bridzs-csapatverseny 1933. I. díj" aranyozott Br díjplakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti klubjelvényes tokban (63x42mm) T:1-
1
30956.

Berán Lajos (1882-1943) 1933. "Holfeld Henrik, a BBTE örökös m. elnöke emlékének 1932 / B.B.T.E. Bridzs-csapatverseny 1933. I. díj" aranyozott Br díjplakett hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel, eredeti klubjelvényes tokban (63x42mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1938. "HUNGÁRIA EE (Hungária Evezős Egylet)" egyoldalas Br emlékérem (200mm) modern márványtalpon (223x232mm) T:1- HPII 284.
1
30957.

Berán Lajos (1882-1943) 1938. "HUNGÁRIA EE (Hungária Evezős Egylet)" egyoldalas Br emlékérem (200mm) modern márványtalpon (223x232mm) T:1- HPII 284.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Berán Lajos (1882-1943) DN "DUNA / Budapesti Evezős Egylet" ezüstözött Br plakett (40x58mm) T:1-
1
30958.

Berán Lajos (1882-1943) DN "DUNA / Budapesti Evezős Egylet" ezüstözött Br plakett (40x58mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Nándor (1889-1965.) 1929. aranyozott Br emlékplakett "Királyi Magyar Automobil Club / X. SVÁBHEGYI VERSENY 1929" (35x52mm) T:2
1
30959.

Berán Nándor (1889-1965.) 1929. aranyozott Br emlékplakett "Királyi Magyar Automobil Club / X. SVÁBHEGYI VERSENY 1929" (35x52mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Berán Nándor (1889-1965.) 1935. "TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935." Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés "BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2." (39x73mm) T:2 patina
1
30960.

Berán Nándor (1889-1965.) 1935. "TATA-TÓVÁROS K.A.C. (Kispesti Athlétikai Club) CSILLAGTÚRA 1935." Br díjplakett, hátoldalán gyártói jelzés "BUDAPEST, DÖBRENTEI U. 2." (39x73mm) T:2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Nándor (1889-1965) ~1930-1940. "Finn Magyar Atlétikai Viadal" zománcbetétes Br emlékérem, hátlapon "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel, eredeti gyártói tokban (53mm) T:1-
1
30961.

Berán Nándor (1889-1965) ~1930-1940. "Finn Magyar Atlétikai Viadal" zománcbetétes Br emlékérem, hátlapon "BERÁN N BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel, eredeti gyártói tokban (53mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1942. "Téli Sporthét Balatonkenesén" hadifém plakett, nem eredeti tokban (74mm) T:2
1
30962.

Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1942. "Téli Sporthét Balatonkenesén" hadifém plakett, nem eredeti tokban (74mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Borsos Miklós (1906-1990) 1948. "A VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER DÍJA" Br emlékérem (66mm) T:2
1
30963.

Borsos Miklós (1906-1990) 1948. "A VALLÁS ÉS KÖZOKTATÁSÜGYI MINISZTER DÍJA" Br emlékérem (66mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse