Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 91
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2150977
30964
369
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1939. "Magyar Úszó Szövetség 1907" aranyozott Ag díjérem, előlapon "LE (Ludvig Ede)" beütéssel, hátoldalon "LUVDIG BP" gyártói jelzéssel (31,50g/41mm) T:2
2080204
30965
369
Numismatik
Iván István (1905-1968) 1949. "Nemzetközi Diákszövetség IUS / X. Nyári Főiskolai Világbajnokság - Budapest" Br sport emlékérem füllel, eredeti tokban (60mm) T:2
2142892
30966
369
6500
Numismatik
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet" egyoldalas Br sport plakett, "ŐSZI MEETING 1934" gravírozással (83,90g/52x62mm) T:2,2- ph., karc / Hungary 1934. "Országos Magyar Galamblövő Egylet (Hungarian National Pigeon Shooting Club)" one-sided Br plaque, with "ŐSZI MEETING 1934 (Autumn Meeting 1934)" engraving. Sign.: Zsigmond Kisfaludi Strobl (51x61,5mm) C:XF,VF edge error, scratch HP.: 4929.
2059474
30967
369
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) ~1933. "Magyar Turista Szövetség" Br emlékplakett, hátoldalán "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti dísztokban (70x50mm) T:1- HPII 1576. 2055561
30968
369
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1939. "Pesti Hazai első Takarékpénztár Egyesület Tisztviselőinek Sportegyesülete" öntött Br díjérem, hátoldalon gravírozva "Teke 1939" (50x69mm) T:2
2077224
30969
369
5500
Numismatik
Martinelli Jenő (1886-1949) 1929. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest Anno Dmini MDCCCCXXIII" peremen jelzett Ag sport díjérem, hátlapon gravírozva "1929. VII. 11" (36,53g/0.900/35mm) T:1-,2 2085580
30970
369
Numismatik
2144969
30971
369
30000
Numismatik
Szitányi Gábor (1884-1970) 19?9. "Budapest Székesfőváros Testnevelési Felügyelőség - Szebb jövőt adjon Isten!" Br levente témájú plakett (157x196mm) márványtalpon (186x230mm) T:2
2085601
30972
369
Numismatik
2132458
30973
369
Numismatik
Torbágyi Novák Györgyi (1916-?) 1932. "Szolnoki túra" Br díjplakett "A HUNGÁRIA AUTÓ CLUB SZOLNOKI TÚRA ÚT JUTALMÁBÓL SZOLNOK 1932. JÚNIUS 12-ÉN" (83x118mm) T:1- patina 2150989
30974
369
15000
Numismatik
Vincze Dénes (1914-1972) 1950. "Magyar Oszágos Tornaszövetség 1885 / Kéziszerbajnok 1950." jelzetlen Ag díjérem (73,37g/60mm) T:2- ph.
2145805
30975
369
Numismatik
Zombori Kiss István (1902-1953) 1940. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912 / Nyolcas II. 1940" Br díjérem (50,5x50,5mm) T:1-
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF