Flohmarkt Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2146331
11548
369
Flea Market
Zománc és gyöngyház díszítésű designer nyaklánc, állítható h: max. 46 cm 2146319
11549
369
Flea Market
Autós kulcstartó, 12×14 cm 2145475
11550
369
Flea Market
Figenzi Selvacia parfüm, eredeti dobozában, használatlan, 100 ml 2145322
11551
369
2200
Flea Market
2 db papír édességes doboz (Stühmer, L'Amour) 2110202
11552
369
Flea Market
3 db régi vonalzó + logarléc
2147360
11553
369
Flea Market
2148726
11554
369
Flea Market
Régi réz csengő, bőr szíjjal és réz verettel, jelzés nélkül, kopott, csengő h: 4,5, d: 6 cm 2148718
11555
369
Flea Market
Régi alpakka doboz, fedélen ornamentális díszítéssel, fa belsővel, jelzett, kopott, 10,5x15x5 cm 2142450
11556
369
Flea Market
Korg hangológép tokkal, adapter nélkül, elemmel, működő, jó állapotban. 2149838
11557
369
Flea Market
Community alpakka 6 személy evőeszközkészlet, jelzett, foltos 2145533
11558
369
Flea Market
Hacker alpakka teaszűrő, jelzett, h: 19,5 cm 2148768
11559
369
Flea Market
Régi ezüstözött alpakka evőeszköz készlet, cirill betűkkel jelzett (orosz?), össz. 24 db (6 db kanál, 6 db villa, 6 db kés és 6 db kiskanál) / Alpacca cutlery set, marked with cyrillic letters, 24 pcs Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF