Régi ezüstözött alpakka evőeszköz készlet, cirill betűkkel jelzett (orosz?), össz. 24 db (6 db kanál, 6 db villa, 6 db kés és 6 db kiskanál) / Alpacca cutlery set, marked with cyrillic letters, 24 pcs