https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Flohmarkt

Zahl der Lose: 458

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ón és porcelán készlet díszdoboban
1
11329.

Ón és porcelán készlet díszdoboban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Kétágú egyiptomi stílusú gyertyatartó, réz, m: 25 cm
1
11330.

Kétágú egyiptomi stílusú gyertyatartó, réz, m: 25 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hölgy tevével, tunéziai szőtt falikép, jó állapotban, 69,5×97,5 cm
1
11331.

Hölgy tevével, tunéziai szőtt falikép, jó állapotban, 69,5×97,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Hölgy tevékkel a víz partján, tunéziai szőtt falikép, jó állapotban, 69,5×102,5 cm
1
11332.

Hölgy tevékkel a víz partján, tunéziai szőtt falikép, jó állapotban, 69,5×102,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Sport Presso retró kávéfőzőkészlet (Lemezárugyár), kétszemélyes, eredeti fém dobozában, kopott, 14x9x5.5 cm
1
11333.

Sport Presso retró kávéfőzőkészlet (Lemezárugyár), kétszemélyes, eredeti fém dobozában, kopott, 14x9x5.5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
21
 
Nagy méretű, fehér áttört asztalterítő (abrosz), jó állapotban, 142x240 cm
1
11334.

Nagy méretű, fehér áttört asztalterítő (abrosz), jó állapotban, 142x240 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben
1
11335.

Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sakk computer, eredeti dobozában, 26×34 cm
1
11336.

Sakk computer, eredeti dobozában, 26×34 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
20
 
Ókori jelenet, öntött vas fali dísztál, d: 25 cm
1
11337.

Ókori jelenet, öntött vas fali dísztál, d: 25 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
14
 
Vegyes bizsu tétel, kb. 20 db, nagyrészt kitűzők, de közte nyaklánc, fülbevaló pár...stb. Régi festett, lakozott, virágdíszítésű fa dobozban, 10x4,5x16 cm
1
11338.

Vegyes bizsu tétel, kb. 20 db, nagyrészt kitűzők, de közte nyaklánc, fülbevaló pár...stb. Régi festett, lakozott, virágdíszítésű fa dobozban, 10x4,5x16 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
30
 
Triumph táskaírógép, eredeti tokjában, kulccsal, 33×35×14 cm
1
11339.

Triumph táskaírógép, eredeti tokjában, kulccsal, 33×35×14 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Krisztus feltámadását ábrázoló bronz tál, jó állapotban, d: 19 cm
1
11340.

Krisztus feltámadását ábrázoló bronz tál, jó állapotban, d: 19 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse