https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Flohmarkt Zahl der Lose: 458
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2145037
11329
369
0
2000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Ón és porcelán készlet díszdoboban 2111689
11330
369
0
2000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Kétágú egyiptomi stílusú gyertyatartó, réz, m: 25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2147972
11331
369
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Hölgy tevével, tunéziai szőtt falikép, jó állapotban, 69,5×97,5 cm 2147985
11332
369
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Hölgy tevékkel a víz partján, tunéziai szőtt falikép, jó állapotban, 69,5×102,5 cm 2147039
11333
369
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Sport Presso retró kávéfőzőkészlet (Lemezárugyár), kétszemélyes, eredeti fém dobozában, kopott, 14x9x5.5 cm 2147443
11334
369
0
5000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy méretű, fehér áttört asztalterítő (abrosz), jó állapotban, 142x240 cm 2147448
11335
369
0
40000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: "Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba", "Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem", "Édes anyám imakönyve", "Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha", "Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki", "Nem én lettem hűtlen hozzád", "Az egyiknek sikerül, a másiknak nem" stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben
Das Lot is nicht erreichbar
2149787
11336
369
0
800
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Sakk computer, eredeti dobozában, 26×34 cm 2146809
11337
369
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Ókori jelenet, öntött vas fali dísztál, d: 25 cm 2146909
11338
369
0
2000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes bizsu tétel, kb. 20 db, nagyrészt kitűzők, de közte nyaklánc, fülbevaló pár...stb. Régi festett, lakozott, virágdíszítésű fa dobozban, 10x4,5x16 cm 2150039
11339
369
0
10000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Triumph táskaírógép, eredeti tokjában, kulccsal, 33×35×14 cm 2150154
11340
369
0
1000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Krisztus feltámadását ábrázoló bronz tál, jó állapotban, d: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse