Flohmarkt Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2145611
11401
369
Flea Market
2145415
11402
369
Flea Market
Legyező. Bambusz, cirok. díszített nyéllel 105 cm
2145050
11403
369
Flea Market
Réz asztali kávédaraló 18 cm 2145421
11404
369
Flea Market
Afrikai húros hangszer. Sérült húrokkal.Nyomott mintákkal. Fa. 70 cm
2145458
11405
369
Flea Market
Afrikai íj és nyílvesszők. Kézzel festett fa- 2145468
11406
369
Flea Market
Festett zenélő ládika lábakkal. 34x45 cm m: 48 cm Kopott 2145136
11407
369
Flea Market
Világítós földgömb mágnesesen mozgatható az állványon. A gömb felső mágnese gyengébb. 30 cm
2145071
11409
369
Flea Market
RTS mechanikus asztali számológép 2145052
11410
369
Flea Market
Réz mozsár, törővel 14 cm 2148630
11412
369
Flea Market
Mennyezeti tömjénfüstölő, réz, m: 58 cm 2148793
11413
369
Flea Market
Vegyes kegytárgy tétel, össz. 9 db: Díszes, régebbi fa feszület, m: 37 cm. Lourdes felirattal fém Mária kisplasztika, m: 16 cm. Jerusalem feliratú, medállal berakott, Máriát ábrázoló régebbi kő emléktárgy, h: 9,5 cm. Lánc három medállal és kereszttel. Sacred Heart Auto League member, Walls, Mississippi, USA emlék. Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" aranyozott fém emlékérem, d: 42,5mm, enyhén kopott, tok nélkül. Valamint 2 db további fém II. János Pál emlékérem, d: 35mm, erősen kopott. 2148795
11414
369
Flea Market
Réz kínáló fedéllel, színes üveg betéttel, jelzés nélkül, kopott, d: 10,5 cm, h: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF