Vegyes bolha tétel, össz. 12 db: 1 db bronz plasztikus oroszlánt ábrázoló ajtó kopogtató, h: 14 cm. 2 db kis méretű antik kézi tükör, kopott, h: 13,5 cm. 1 db szerencse patkó, 5,5x5 cm. 1 db három majmot ábrázoló fa kisplasztika, jelzés nélkül, m: 6,5 cm. 1 db tálca, "Szeretettel főnökünknek névnapjára. Kelebia, 1941", "FÉM" jelzéssel, 19x31 cm. Fa doboz fedéllel , benne több szál Sopianae cigaretta,10,5x11,5x4 cm. Figurális faragott fa gyertyatartó, jelzés nélkül, m: 57 cm. Vadászkutyával és puskával díszített plasztikus fém öngyújtó, gáz nélkül, m: 7,5 cm. Stb.
cca 1930-40 2 db szivarka és dohány fém doboz fedéllel: 1 db Cleopatra egyiptomi szivarka illusztrált, magyar címeres, enyhén kopott, 11x14x3,5 cm. 1 db Gentry rövid pipába való dohány, illusztrált, magyar címeres, kopott, 7,5x10,5x3,5 cm
cca 1910-40 2 db szivarka és dohány fém doboz fedéllel: 1 db Coronas szivarka, magyar koronával és országalmával illusztrált, enyhén kopott, 14x14,5x3,5 cm. 1 db Gentry rövid pipába való dohány, illusztrált, magyar címeres, kopott, 7,5x10,5x3,5 cm
cca 1910 2 db Dames egyptomi szivarka fém doboz fedéllel, illusztrált, címeres, egyik belsejében további illusztrációval papíron. Kopott, 9x12,5x4,5 cm