Flohmarkt

Zahl der Lose: 458

22 db klf. műanyag, fém, papír doboz (Macskanyelv, Párizsi Kapocs, Lánchíd selyemfényű gomblyukvarró, Iparművészeti Bolt, Hydrocodin tabletta, Korong borotva szappan stb.), részben kopott és sérült
11341.

Rufpreis:
5 000 HUF

Retró kisméretű földgömb, fa talapzaton, réz szerelékkel. Bp., 1988, Kartográfiai Vállalat, apró sérüléssel, m: 15,5 cm
11342.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Julius Meinl Kakao fém doboz, enyhén kopott és horpadt, h: 14,5 cm. Kalapács. Bicska Rostrfeie Klinge felirattal, h: 14 cm
11343.

Rufpreis:
1 600 HUF
10

Autó fém és műanyag makett, nyitható fedelű fa doboz tetejére rögzítve, autó hossza 8 cm, doboz mérete: 18x9x4,5 cm, kopott
11344.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1920 Hatszemélyes, 47 darabos komplett Berndorfi Krupp alpakka étkészlet, eredeti dobozában, néhány evőeszköz foltos /  Vintage Berndorf Krupp cutlery in original box
11345.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ékszeres fa ládika, felső részében hat fakkal, alsó felében kihúzható fiókkal, enyhén kopott
11346.

Rufpreis:
3 000 HUF

4 db konyhai eszköz
11347.

4 db konyhai eszköz

Rufpreis:
1 600 HUF

Kottaállvány, fém, háromlábú, összecsukható, állítható 68 és 127 cm közötti magasságban, enyhén kopott
11348.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kottaállvány, fa, háromlábú, állítható 97 és 140 cm közötti magasságban, enyhén kopott
11349.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bontatlan skicc papír 56 cm x 100m
11350.

Rufpreis:
1 200 HUF

Irodai szerek és fa vonalzó
11351.

Irodai szerek és fa vonalzó

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2 db kék petróleum lámpa üveg nélkül
11352.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF