Flohmarkt Zahl der Lose: 458
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2146213
11341
369
Flea Market
22 db klf. műanyag, fém, papír doboz (Macskanyelv, Párizsi Kapocs, Lánchíd selyemfényű gomblyukvarró, Iparművészeti Bolt, Hydrocodin tabletta, Korong borotva szappan stb.), részben kopott és sérült
2146052
11342
369
Flea Market
Retró kisméretű földgömb, fa talapzaton, réz szerelékkel. Bp., 1988, Kartográfiai Vállalat, apró sérüléssel, m: 15,5 cm 2146414
11343
369
Flea Market
Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Julius Meinl Kakao fém doboz, enyhén kopott és horpadt, h: 14,5 cm. Kalapács. Bicska Rostrfeie Klinge felirattal, h: 14 cm 2146392
11344
369
Flea Market
Autó fém és műanyag makett, nyitható fedelű fa doboz tetejére rögzítve, autó hossza 8 cm, doboz mérete: 18x9x4,5 cm, kopott 2146505
11345
369
Flea Market
cca 1920 Hatszemélyes, 47 darabos komplett Berndorfi Krupp alpakka étkészlet, eredeti dobozában, néhány evőeszköz foltos / Vintage Berndorf Krupp cutlery in original box
2146913
11346
369
Flea Market
Ékszeres fa ládika, felső részében hat fakkal, alsó felében kihúzható fiókkal, enyhén kopott 2146770
11347
369
Flea Market
2146983
11348
369
Flea Market
Kottaállvány, fém, háromlábú, összecsukható, állítható 68 és 127 cm közötti magasságban, enyhén kopott
2146956
11349
369
Flea Market
Kottaállvány, fa, háromlábú, állítható 97 és 140 cm közötti magasságban, enyhén kopott 2146768
11350
369
Flea Market
Bontatlan skicc papír 56 cm x 100m 2146753
11351
369
2200
Flea Market
Irodai szerek és fa vonalzó 2146752
11352
369
Flea Market
2 db kék petróleum lámpa üveg nélkül Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF