Régi alpakka doboz, fedélen ornamentális díszítéssel, fa belsővel, jel... https://www.darabanth.com/de/369-Fernauktion/369.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500011/Regi-alpakka-doboz-fedelen-ornamentalis-diszitessel-fa-belsovel-jelzett-kopott-10-5x15x5~II2148718
2148718
11555
369
Flea Market
Beschreibung: Régi alpakka doboz, fedélen ornamentális díszítéssel, fa belsővel, jelzett, kopott, 10,5x15x5 cm