Tétel

Katalognummer:

11555.
Beendet 369. Fernauktion
Flohmarkt

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Régi alpakka doboz, fedélen ornamentális díszítéssel, fa belsővel, jelzett, kopott, 10,5x15x5 cm

Teilen: