Keramiken Zahl der Lose: 63
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2052828
11177
368
Art-ceramics
Hygenia? mitológiai női fej,kerámia dombormű plakett, ,múzeumi replika, jelzett, d: 12 cm
1974480
11178
368
Art-ceramics
Dekoratív vietnami kaspó, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, d: 21 cm
1808768
11179
368
Art-ceramics
Mázas kerámia párologtató, jelzés nélkül, m: 10,5 cm 2054685
11180
368
Art-ceramics
Steig jelzéssel: Kézzel festett kerámia tál kis kopásokkal d:28 cm
2069717
11181
368
Art-ceramics
Festett kerámia kínáló tál. Jelzés nélkül. d: 14 cm, m: 10 cm
1838962
11182
368
Art-ceramics
Jelzett emlék kupa (München), mázas kerámia, hibátlan, m: 23,5 cm
2115134
11184
368
Art-ceramics
Buda fametszetű képével illusztrált fém fedeles korsó 17 cm
2132333
11185
368
Art-ceramics
Betlehem, festett kerámia, jelzett, m: 20,5 cm 2133241
11186
368
Art-ceramics
Őz, mázas kerámia figura, jelzett ("61" v. "19"), talpán kisebb lepattanással, 21×15 cm
2133244
11187
368
Art-ceramics
Kutya, mázas kerámia figura, jelzés nélkül, kisebb mázhibákkal és kopásnyomokkal, 17×26 cm
2131858
11188
368
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Mázas kerámia fa mintás, mázatlan dekorral. d:26 cm
2133238
11189
368
Art-ceramics
M.S. jelzéssel. Népviseletes asszony. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan. 39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF