Keramiken

Zahl der Lose: 63

Hygenia? mitológiai  női fej,kerámia dombormű plakett, ,múzeumi replika, jelzett, d: 12 cm
11177.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dekoratív vietnami kaspó, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, d: 21 cm
11178.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mázas kerámia párologtató, jelzés nélkül, m: 10,5 cm
11179.

Rufpreis:
800 HUF

Steig jelzéssel: Kézzel festett kerámia tál kis kopásokkal  d:28 cm
11180.

Rufpreis:
1 000 HUF

Festett kerámia kínáló tál. Jelzés nélkül. d: 14 cm, m: 10 cm
11181.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzett emlék kupa (München), mázas kerámia, hibátlan, m: 23,5 cm
11182.

Rufpreis:
1 000 HUF

Buda fametszetű képével illusztrált fém fedeles korsó 17 cm
11184.

Rufpreis:
1 400 HUF

Betlehem, festett kerámia, jelzett, m: 20,5 cm
11185.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Őz, mázas kerámia figura, jelzett ("61" v. "19"), talpán kisebb lepattanással, 21×15 cm
11186.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kutya, mázas kerámia figura, jelzés nélkül, kisebb mázhibákkal és kopásnyomokkal, 17×26 cm
11187.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Mázas kerámia fa mintás, mázatlan dekorral. d:26 cm
11188.

Rufpreis:
2 400 HUF

M.S. jelzéssel. Népviseletes asszony. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan. 39 cm
11189.

Rufpreis:
10 000 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF