Keramiken Zahl der Lose: 63
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2104294
11140
368
Art-ceramics
Csavlek Etelka (1947-): Mázas kerámia fali tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 29,5 cm
2135340
11141
368
4800
Art-ceramics
Gácser Kata (?-?): Arató nő, festett figurális kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m:11,5 cm 2102780
11142
368
Art-ceramics
2133785
11143
368
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Türkiz fali tál. Festett mázas kerámia, jelzett, hajszálrepedésekkel, apró máz hibákkal, d:21 cm 2133680
11144
368
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Tálka, festett, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással, 18×13 cm 2132059
11145
368
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Csigás tálka, festett mázas kerámia, egy apró lepattanással, jelzett
2133211
11146
368
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány, csokorral. Mázas kerámia szobor, jelzett, hibátlan. m: 21,5 cm 2133222
11147
368
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Anya és lánya. Mázas kerámia szobor, jelzett, hibátlan. m: 18 cm 2133202
11148
368
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Kötögető kislány. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:18 cm, sz 21 cm 1672595
11149
368
30000
Art-ceramics
2055816
11151
368
5500
Art-ceramics
Herend village pottery kerámia kancsó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 21 cm
2136659
11152
368
Art-ceramics
XIX. sz. vége: 1 literes vizes korsó Hercegi uradalmi pecséttel. Mázas fajansz. alján lepattanással 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF