Keramiken

Zahl der Lose: 63

Csavlek Etelka (1947-): Mázas kerámia fali tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 29,5 cm
11140.

Rufpreis:
10 000 HUF

Gácser Kata (?-?): Arató nő, festett figurális kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m:11,5 cm
11141.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
17

11142.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gorka Lívia (1925-2011): Türkiz fali tál. Festett mázas kerámia, jelzett, hajszálrepedésekkel, apró máz hibákkal, d:21 cm
11143.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gorka Lívia (1925-2011): Tálka, festett, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanással, 18×13 cm
11144.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gorka Lívia (1925-2011): Csigás tálka, festett mázas kerámia, egy apró lepattanással, jelzett
11145.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Lány, csokorral. Mázas kerámia szobor, jelzett, hibátlan. m: 21,5 cm
11146.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Anya és lánya. Mázas kerámia szobor, jelzett, hibátlan. m: 18 cm
11147.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kovács Éva (1938-): Kötögető kislány. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:18 cm, sz 21 cm
11148.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11149.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herend village pottery kerámia kancsó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 21 cm
11151.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

XIX. sz. vége: 1 literes vizes korsó Hercegi uradalmi pecséttel. Mázas fajansz. alján lepattanással 21 cm
11152.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF