Keramiken Zahl der Lose: 63
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2136629
11153
368
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Kőedény. Mázas cserép, fajansz. mintás, sérült. 21 cm 2136607
11154
368
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Korsó. Mázas cserép, fajansz. Kézzel festett, sérült. 28 cm 2136601
11155
368
Art-ceramics
XIX. sz. vége-XX. sz eleje: 4 db tányér. Mázas cserép, fajansz. Kézzel festett, kopott. d: 20-22 cm
2136562
11156
368
Art-ceramics
XX. sz. vége: Dísztál. Korond. festett, égetett cserép, hibátlan. d: 31 cm
2136538
11157
368
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Fazék. Mázas cserép, Kézzel festett, kopásokkal d: 29 cm 2136546
11158
368
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Nagy kuglóf forma. Mázas cserép, Kézzel festett, sérült d: 33 cm
2136555
11159
368
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Lakodalmas fazék, festett, égetett cserép, sérült m: 30 cm 2096336
11160
368
Art-ceramics
Festett mázas, cserép falitányér pár, d: 20,5 és 19,5 cm
2123206
11161
368
Art-ceramics
XIX. sz. Erdély. Kályha csempe. Mázas cserép, sérült. 45x27 cm 2123182
11162
368
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Kis fazék. Mázas cserép, Kézzel festett, sérült. m: 24 cm 2123178
11163
368
Art-ceramics
2123175
11164
368
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Tejes kancsó. Mázas cserép, sérült. m: 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF