Keramiken

Zahl der Lose: 63

Olvashatatlan jelzéssel: Tál, festett, mázas kerámia, apró lepattanással, 25×18 cm
11190.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ikebana mázas bambusz mintázatú kerámia edénypár, 2 db, jelzés nélkül, hibátlan, 5,5×14 cm
11191.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ikebana mázas kerámia kerek edénypár, jelzés nélkül, 2 db, kis kopásnyomokkal, + egy téglatest alakú, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, 14×10×6 cm, d: 10 cm
11192.

Rufpreis:
1 200 HUF

Japán Satsuma kerámia váza. Kézzel festett,jelzett, kopásokkal. 10x10 cm
11193.

Rufpreis:
2 800 HUF

Japán satsuma váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 26 cm
11194.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzett retró váza, festett mázas kerámia, kopott, m: 13 cm
11195.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai bölcs, kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 8 cm
11196.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kínai kapu, kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, m: 8 cm
11197.

Rufpreis:
1 000 HUF

Faianta Sighisoara figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:14,5 cm
11198.

Rufpreis:
800 HUF

4 db nép mintás kerámia tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, lepattanásokkal, d: 23 cm
11199.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lux színes mázas kerámia váza, jelzett, apró lepattanással, m: 19,5 cm
11200.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagyméretű hódmezővásárhelyi népies váza florális díszítéssel, festett kerámia, jelzett, alján apró máz hibával, m: 35 cm
11201.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF