Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 186
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2126499
30584
368
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1 2033186
30585
368
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,37g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP7
2138580
30586
368
2200
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) 1980. "Országos Erdészeti Egyesület - Carolus Clusius emlékérem / A Magyar Mikológia fejlesztéséért Dr. Urai Pálnak" Br emlékérem, dísztokban (56mm) T:2 2062092
30587
368
4400
Numismatik
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Ag emlékérem (25,55g/0.800/42,5mm) T:1 patina Adamo JB1
2062162
30588
368
4400
Numismatik
Lisztes István (1942-) 1977. "Magyar Éremgyűjtők - László király emlékének" Ag emlékérem ÁPV plombált tokban (~25g/0.800/42,5mm) T:BU
2118519
30589
368
Numismatik
Loósz József (1908-) 1947. "SAS / Siess-Adj-Segíts / Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért" Br emlékérem (40mm) T:1-
2096198
30590
368
Numismatik
Lugossy László (1944-) DN "Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimensis" ezüstözött fém emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1 patina
2108332
30591
368
Numismatik
Ifj. Máriahegyi János (1925-2001) 1983. "Bozó Gyula 70 éves" Br emlékplakett eredeti tokban (78mm) T:2 Hungary 1983. "Gyula Bozó is 70 years old" Br commemorative plaque, in original case. Sign.: János Máriahegyi the Younger (78mm) C:XF 2135714
30592
368
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" centenáriumi Br plakett sérült dísztokban (77x100mm) T:1- 2138459
30593
368
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Vadas Jenő 1857-1922 / Erdészeti Tudományos Intézet 1898" Br emlékérem (83mm) eredeti díszdobozban T:1-,2 2131616
30594
368
5500
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Dr. Soós Gyula / medve" Br. emlékérem (75mm) T:1- kis patina
2131596
30595
368
Numismatik
Miró Eszter (1935-): ND "József Attila" Br. emlékérem (95-96 mm) T:1 patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF