Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 186

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) T:1
30584.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,37g/0.800/42,5mm) T:1- Adamo BP7
30585.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ligeti Erika (1934-2004) 1980. "Országos Erdészeti Egyesület - Carolus Clusius emlékérem / A Magyar Mikológia fejlesztéséért Dr. Urai Pálnak" Br emlékérem, dísztokban (56mm) T:2
30586.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
15

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Ag emlékérem (25,55g/0.800/42,5mm) T:1 patina Adamo JB1
30587.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Lisztes István (1942-) 1977. "Magyar Éremgyűjtők - László király emlékének" Ag emlékérem ÁPV plombált tokban (~25g/0.800/42,5mm) T:BU
30588.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Loósz József (1908-) 1947. "SAS / Siess-Adj-Segíts / Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért" Br emlékérem (40mm) T:1-
30589.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lugossy László (1944-) DN "Veszprém a királynék városa / Sigillum Civitatis Vesprimensis" ezüstözött fém emlékérem, eredeti tokban (42,5mm) T:1 patina
30590.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ifj. Máriahegyi János (1925-2001) 1983. "Bozó Gyula 70 éves" Br emlékplakett eredeti tokban (78mm) T:2  Hungary 1983. "Gyula Bozó is 70 years old" Br commemorative plaque, in original case. Sign.: János Máriahegyi the Younger (78mm) C:XF
30591.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973" centenáriumi Br plakett sérült dísztokban (77x100mm) T:1-
30592.

Rufpreis:
1 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Vadas Jenő 1857-1922 / Erdészeti Tudományos Intézet 1898" Br emlékérem (83mm) eredeti díszdobozban T:1-,2
30593.

Rufpreis:
3 000 HUF

Madarassy Walter (1909-1994) DN "Dr. Soós Gyula / medve" Br. emlékérem (75mm) T:1- kis patina
30594.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Miró Eszter (1935-): ND "József Attila" Br. emlékérem (95-96 mm) T:1 patina
30595.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF