Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 186
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2118006
30536
368
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Ag emlékérem (31,33g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc
2131136
30537
368
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1 GS12 2088942
30538
368
Numismatik
Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" Jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "334" (93,83g/0,925/50mm) T:1 kis patina
2138765
30539
368
Numismatik
Bognár György (1944-) 1995. "XII. Európai Sport Konferencia - Budapest / Bécs" aranyozott Br piefort emlékérem eredeti díszdobozban (65mm) T:PP ujjlenyomatos 2088270
30540
368
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
2112161
30541
368
Numismatik
2104809
30542
368
Numismatik
2137139
30543
368
Numismatik
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. "Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója" Br emlékérem (70mm) T:1- 2138699
30544
368
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) DN "Budapesti Művészetbarátok Egyesülete 1973-1998" Br emlékérem Szign.:BB (84mm) T:2 2005307
30545
368
Numismatik
2138455
30546
368
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986 "Bartók Béla XII. Nemzetközi Kórusverseny a 625 éves Debrecenben" Br emlékérem eredeti tokban (98mm) T:2 2056023
30547
368
3200
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" jelzett Ag emlékérem, sérült és ragasztott ÁPV tokban (~34,8g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo BP26 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF