Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 186

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Ag emlékérem (31,33g/0.925/42,5mm) T:PP felületi karc
30536.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1 GS12
30537.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bognár György (1944-) 1994. "A magyar Országgyűlésben végzett törvényalkotó munkáért - 1990-1994" Jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban, peremen sorszám "334" (93,83g/0,925/50mm) T:1 kis patina
30538.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Bognár György (1944-) 1995. "XII. Európai Sport Konferencia - Budapest / Bécs" aranyozott Br piefort emlékérem eredeti díszdobozban (65mm) T:PP ujjlenyomatos
30539.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30540.

Rufpreis:
1 200 HUF

30541.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

30542.

Rufpreis:
2 400 HUF

30543.

Rufpreis:
1 200 HUF

Búza Barna (1910-2010) DN "Budapesti Művészetbarátok Egyesülete 1973-1998" Br emlékérem Szign.:BB (84mm) T:2
30544.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

30545.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986 "Bartók Béla XII. Nemzetközi Kórusverseny a 625 éves Debrecenben" Br emlékérem eredeti tokban (98mm) T:2
30546.

Rufpreis:
1 400 HUF

30547.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF