Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 186
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2138721
30500
368
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) 1999. "Európa Tanács 50 (1949-1999) / A miniszteri Bizottság 104. ülése" kétoldalas Br emlékérem (60mm) sérült eredeti tokban T:2
2133955
30501
368
Numismatik
Asszonyi Tamás (1942-) DN "Horoszkóp - Vízöntő" Br emlékérem (48mm) T:2
2087824
30502
368
Numismatik
Barinka DN "Dr. Bakonyi Kálmán" kisméretű Br plakett (55x36,5mm) T:1- 2108992
30503
368
Numismatik
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar társadalombiztosítás" Br emlékplakett (68-70mm) T:1-
2019009
30504
368
Numismatik
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a Műbarátok Köre 1906" fém emlékplakett (77x74mm) T:2 HP 838.
2034524
30505
368
Numismatik
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért" Br emlékérem (60mm/126,86g) T:2 / Hungary 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közér" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm/126,86g) C:XF HPII 141.
1912623
30506
368
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "CIVITAS METROPOLITANA BUDAPEST HOSPITIBUS ET AMICIS S D / AZ IFJÚ SZÉP PEST KI BIZTON ÖLELVE NYÚJT CORVIN AGG VÁRÁNAK HŰ KEZET " kétoldalas Br emlékérem (71mm/158,72g) T:1-,2 / Hungary 1931. "CIVITAS METROPOLITANA BUDAPEST HOSPITIBUS ET AMICIS S D / AZ IFJÚ SZÉP PEST KI BIZTON ÖLELVE NYÚJT CORVIN AGG VÁRÁNAK HŰ KEZET " double-sided Br commemorative medallion. Sign: Lajos Berán (71mm/158,72g) C:XF HPII-222 2104342
30507
368
Numismatik
Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas, vert Br emlékérem (79mm) T:1,1-
2110262
30508
368
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ-Nemzeti Munkahét" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1 HPII-232.
2091843
30509
368
Numismatik
Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,46g/0.925/40mm) műanyag tokban T:BU 2074873
30510
368
Numismatik
2112501
30511
368
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF