https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 186

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Asszonyi Tamás (1942-) 1999. "Európa Tanács 50 (1949-1999) / A miniszteri Bizottság 104. ülése" kétoldalas Br emlékérem (60mm) sérült eredeti tokban T:2
1
30500.

Asszonyi Tamás (1942-) 1999. "Európa Tanács 50 (1949-1999) / A miniszteri Bizottság 104. ülése" kétoldalas Br emlékérem (60mm) sérült eredeti tokban T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Asszonyi Tamás (1942-) DN "Horoszkóp - Vízöntő" Br emlékérem (48mm) T:2
1
30501.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "Horoszkóp - Vízöntő" Br emlékérem (48mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Barinka DN "Dr. Bakonyi Kálmán" kisméretű Br plakett (55x36,5mm) T:1-
1
30502.

Barinka DN "Dr. Bakonyi Kálmán" kisméretű Br plakett (55x36,5mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar társadalombiztosítás" Br emlékplakett (68-70mm) T:1-
1
30503.

B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar társadalombiztosítás" Br emlékplakett (68-70mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a Műbarátok Köre 1906" fém emlékplakett (77x74mm) T:2 HP 838.
1
30504.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a Műbarátok Köre 1906" fém emlékplakett (77x74mm) T:2 HP 838.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért" Br emlékérem (60mm/126,86g) T:2 / Hungary 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közér" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm/126,86g) C:XF HPII 141.
1
30505.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért" Br emlékérem (60mm/126,86g) T:2 / Hungary 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közér" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm/126,86g) C:XF HPII 141.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1931. "CIVITAS METROPOLITANA BUDAPEST HOSPITIBUS ET AMICIS S D / AZ IFJÚ SZÉP PEST KI BIZTON ÖLELVE NYÚJT CORVIN AGG VÁRÁNAK HŰ KEZET " kétoldalas Br emlékérem (71mm/158,72g) T:1-,2 / Hungary 1931. "CIVITAS METROPOLITANA BUDAPEST HOSPITIBUS ET AMICIS S D / AZ IFJÚ SZÉP PEST KI BIZTON ÖLELVE NYÚJT CORVIN AGG VÁRÁNAK HŰ KEZET " double-sided Br commemorative medallion. Sign: Lajos Berán (71mm/158,72g) C:XF  HPII-222
1
30506.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "CIVITAS METROPOLITANA BUDAPEST HOSPITIBUS ET AMICIS S D / AZ IFJÚ SZÉP PEST KI BIZTON ÖLELVE NYÚJT CORVIN AGG VÁRÁNAK HŰ KEZET " kétoldalas Br emlékérem (71mm/158,72g) T:1-,2 / Hungary 1931. "CIVITAS METROPOLITANA BUDAPEST HOSPITIBUS ET AMICIS S D / AZ IFJÚ SZÉP PEST KI BIZTON ÖLELVE NYÚJT CORVIN AGG VÁRÁNAK HŰ KEZET " double-sided Br commemorative medallion. Sign: Lajos Berán (71mm/158,72g) C:XF HPII-222

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas, vert Br emlékérem (79mm) T:1,1-
1
30507.

Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas, vert Br emlékérem (79mm) T:1,1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ-Nemzeti Munkahét" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1 HPII-232.
1
30508.

Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ-Nemzeti Munkahét" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1 HPII-232.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,46g/0.925/40mm) műanyag tokban T:BU
1
30509.

Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,46g/0.925/40mm) műanyag tokban T:BU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bogár Lívia (1957-) 1984. "Kecskemét / Állami Pénzverő Borsodnádasd-Budapest-Tápiószele" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:PP
1
30510.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "Kecskemét / Állami Pénzverő Borsodnádasd-Budapest-Tápiószele" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem (39mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1982. "650 éves Gyöngyös" Ag emlékérem (31,51g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1
1
30511.

Bognár György (1944-) 1982. "650 éves Gyöngyös" Ag emlékérem (31,51g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse