Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 186

Kiss György (1943-) 1990. "MÉE - Száz éve született Ferenczy Noémi" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
30572.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss György (1943-) 1995. "A koncentrációs táborok felszabadulásának emlékére" Br emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1,1- ph.
30573.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Van Gogh" Br emlékérem, eredeti ÁPV tokban (60mm) T:1 halvány patina
30574.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) 1973. "Apáczai Csere János díj" egyoldalas Br plakett eredeti adományozói dísztokban (83,5mm) T:1-
30575.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Kovács Dezső (1921-) 1971. "MÉE II. Vándorgyűlése - Győr - Pannonhalma" Ag emlékérem (26,6g/0.800/42,5mm) T:1-
30576.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kósa István (1953-) 1989. "Magyarországi Németek 1946-48 évi Kitelepítésének Emlékére" aranyozott Br emlékérem dísztokban és tanúsítvánnyal (50mm) T:PP felületi karc
30577.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Lapis András (1942-) 1984. "MÉE Esztergom - A magyar pénzverés kezdete" Ag emlékérem (35.73g/0.800/42,5mm) T:1(PP) patina
30578.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

30579.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Lapis András (1942-) 1988. "I. István 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" Br csegely emlékérem (~32*~33mm) T:2 Adamo SG21
30580.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1999. "Teljes Napfogyatkozás 1999.08.11." Br emlékérem (30mm) (2x) T:1
30581.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" jelzett Ag emlékérem (31,17g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30582.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (31,33g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
30583.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF