Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 186
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2116108
30572
368
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss György (1943-) 1990. "MÉE - Száz éve született Ferenczy Noémi" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- 2121084
30573
368
Numismatik
Kiss György (1943-) 1995. "A koncentrációs táborok felszabadulásának emlékére" Br emlékérem kapszulában (42,5mm) T:1,1- ph.
2093893
30574
368
Numismatik
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Van Gogh" Br emlékérem, eredeti ÁPV tokban (60mm) T:1 halvány patina
2112137
30575
368
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973. "Apáczai Csere János díj" egyoldalas Br plakett eredeti adományozói dísztokban (83,5mm) T:1-
2119414
30576
368
Numismatik
Kovács Dezső (1921-) 1971. "MÉE II. Vándorgyűlése - Győr - Pannonhalma" Ag emlékérem (26,6g/0.800/42,5mm) T:1- 2138414
30577
368
3400
Numismatik
Kósa István (1953-) 1989. "Magyarországi Németek 1946-48 évi Kitelepítésének Emlékére" aranyozott Br emlékérem dísztokban és tanúsítvánnyal (50mm) T:PP felületi karc 2121074
30578
368
4800
Numismatik
Lapis András (1942-) 1984. "MÉE Esztergom - A magyar pénzverés kezdete" Ag emlékérem (35.73g/0.800/42,5mm) T:1(PP) patina
2079811
30579
368
80000
Numismatik
Lapis András (1942-) 1987. "Soproni Ünnepi Hetek / Sör Fesztivál - '87 Sopron - Magyar Média " ablakos kialakítású két darabból álló a Tűztornyot ábrázoló öntött Br plakett. Eredetileg a fesztivál első helyezettjének szánt díjplakett, végül átadására nem került sor. Összesen három példányban készült, ezek közül egyet az eseményen gravíroztak, a tételben szereplő darab gravírozatlan. Eredeti dísztokban. (151x146mm) T:1 RRR!
2118446
30580
368
Numismatik
Lapis András (1942-) 1988. "I. István 975?-1038 - Szegedi Éremgyűjtők" Br csegely emlékérem (~32*~33mm) T:2 Adamo SG21
2135202
30581
368
Numismatik
Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-) 1999. "Teljes Napfogyatkozás 1999.08.11." Br emlékérem (30mm) (2x) T:1 2118027
30582
368
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Expo '92 Sevilla - Magyarország / Európában, Európáért" jelzett Ag emlékérem (31,17g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP)
2118023
30583
368
Numismatik
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (31,33g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF