Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 186
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2135874
30632
368
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1974. "IX. ORSZÁGOS VIRÁGKÖTÉSZETI VERSENY DEBRECEN" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett (90mm) lakkozott fa talapzathoz rögzítve (126x127x19mm) T:2
2088273
30633
368
Numismatik
1975. "MMG (Mechanikai Mérőműszerek Gyára) Automatika Művek 75 éves" Br plakett (102x121mm) T:2 patina 2091932
30634
368
6500
Numismatik
1976. "A Magyar Forradalom évfordulójára - Nagy Imre, Maléter Pál / In honour to the Hungarian Revolution Oktober 23. 1956" Ag emlékérem dísztokban(24g/0.999/38mm) T:BU patina
2134001
30635
368
Numismatik
1977. "László király emlékének 1977 - A Magyar Éremgyűjtők" Br piefort emlékérem (42,5mm) T:1-
2102936
30636
368
Numismatik
1977. "Tájak, korok, múzeumok" egyoldalas Br plakett. Szign.: Sz (90,5mm) T:2
2037006
30637
368
Numismatik
1978. "Mezőtúr 600 éves 1378-1978" Br plakett (115mm) T:2 patina
2093693
30638
368
4400
Numismatik
1978. "Mindszenty József Magyarország bíboros hercegprímása / Esztergom 1978" peremén jelzett Ag emlékérem, dísztokban (23,85g/0.999/38mm) T:1 patina
2131487
30639
368
Numismatik
1979. "Szent László király / Őszentsége II. János Pál pápa apostoli áldása" a Kováts Mihály Egyesület által az amerikai függetlenségi háború 200. évfordulójára Amerikában kiadott aranyozott bronz emlékérem sorozat darabja (51mm) T:PP Hungary 1979. "Saint Ladislaus / Apostolical Blessing of His Holiness Pope John Paul II" gold plated bronze commemorative medallion of the Col.-Commandant Michael Kovats Historical Society, USA (51mm) C:PP 2091464
30640
368
Numismatik
1983. "Naptár" Ag bélyegérem "Állami pénzverő" feliratú műanyag tokban (0.835/37x23mm) T:1 (PP) kis patina
2091484
30641
368
Numismatik
1984. "Naptár" Ag bélyegérem "Állami pénzverő" feliratú műanyag tokban (0.835/37x23mm) T:1 (PP) 2091553
30642
368
4600
Numismatik
1984. "A Gyöngyösi Gimnázium fennállásának 350. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem (0.640/42mm), ÁPV plombált műanyag tokban T:1 kis patina
2071134
30643
368
Numismatik
1984. "1884 Pallas Nyomda - Kossuth Nyomda 1984" egyoldalas, öntött Br emlékérem, eredeti tokban (63mm) T:1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF