Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 186
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2138405
30644
368
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2116509
30645
368
5500
Numismatik
1985. "II. Rákóczi Ferenc fejedelemmé választásának 280. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem (36,26g/0.835/42,5mm) T:BU kis ph. 2138630
30646
368
60000
Numismatik
1988. "Hunyadi János a nagy hadvezér, 1446-1452 Magyarország kormányzója / A hazának vívta ki a diadalt, magának a halált, midőn tündöklő csillagunk felkelt, övé az éjbe szállt - 1988 Hungariae" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem (103,65g/0.999/60mm) T:1 (eredetileg PP) patina
2134019
30647
368
Numismatik
1988. "A csepeli PV gyakorlat emlékére" fém emlékérem eredeti tokban (115mm) T:2
2136672
30648
368
Numismatik
1988. "MAGYAR VILLAMOS MŰVEK TRÖSZT 1963-1988 / 25 ÉV AZ IPARÁG SZOLGÁLATÁBAN" Br emlékérem díszdobozban (69x69m) (8x) T:1-,2
2131609
30649
368
Numismatik
1989. "Nagy Imre / 1958. június 16. 1989" egyoldalas Br. plakett tokban (66x70mm) T:2 2138661
30650
368
Numismatik
1994152
30651
368
Numismatik
1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás" újratemetése Esztergomban, ezüstözött emlékérem (42mm) T:BU
2059327
30652
368
Numismatik
1995. "Légoltalmi Liga 1935-1995" aranyozott fém emlékérem, dísztokban (30mm) T:PP
2118442
30653
368
Numismatik
1997. "Magyar Polgári Védelmi Szövetség - Önkéntes Munkáért / 1937 - 1997" kétoldalas, aranyozott fém emlékplakett, eredeti tokban (59mm) T:2 ph.
2135305
30654
368
Numismatik
1998. "Lisszaboni Világkiállítás / Carolina, a kontinens első gőzhajója" Br emlékérem (32mm) T:1,1-
2126508
30655
368
Numismatik
~2000. "Szent Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstpatinázott fém emlékérem (42mm) T:1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF