Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 186

30644.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1985. "II. Rákóczi Ferenc fejedelemmé választásának 280. évfordulójára" jelzett Ag emlékérem (36,26g/0.835/42,5mm) T:BU kis ph.
30645.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1988. "Hunyadi János a nagy hadvezér, 1446-1452 Magyarország kormányzója / A hazának vívta ki a diadalt, magának a halált, midőn tündöklő csillagunk felkelt, övé az éjbe szállt - 1988 Hungariae" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem (103,65g/0.999/60mm) T:1 (eredetileg PP) patina
30646.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

1988. "A csepeli PV gyakorlat emlékére" fém emlékérem eredeti tokban (115mm) T:2
30647.

Rufpreis:
2 000 HUF

1988. "MAGYAR VILLAMOS MŰVEK TRÖSZT 1963-1988 / 25 ÉV AZ IPARÁG SZOLGÁLATÁBAN" Br emlékérem díszdobozban (69x69m) (8x) T:1-,2
30648.

Rufpreis:
3 000 HUF

1989. "Nagy Imre / 1958. június 16. 1989" egyoldalas Br. plakett tokban (66x70mm) T:2
30649.

Rufpreis:
1 200 HUF

30650.

Rufpreis:
1 200 HUF

1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás" újratemetése Esztergomban, ezüstözött emlékérem (42mm) T:BU
30651.

Rufpreis:
800 HUF

1995. "Légoltalmi Liga 1935-1995" aranyozott fém emlékérem, dísztokban (30mm) T:PP
30652.

Rufpreis:
800 HUF

1997. "Magyar Polgári Védelmi Szövetség - Önkéntes Munkáért / 1937 - 1997" kétoldalas, aranyozott fém emlékplakett, eredeti tokban (59mm) T:2 ph.
30653.

Rufpreis:
1 000 HUF

1998. "Lisszaboni Világkiállítás / Carolina, a kontinens első gőzhajója" Br emlékérem (32mm) T:1,1-
30654.

Rufpreis:
1 200 HUF

~2000. "Szent Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstpatinázott fém emlékérem (42mm) T:1
30655.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF