Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 377

Jelzés nélkül: Holland gyermekek. Olaj, posztó. 40x30 cm
10358.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Pasztell, papír, szélein sérült 45×35 cm
10359.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Pihenő férfi.Olaj, papír, üvegezett keretben, 8,5×6 cm
10360.

Rufpreis:
10 000 HUF

Jelzés nélkül: Húszas évekbeli divatrajzok. Tus, pauszpapír, felirattal, üvegezett keretben, 29×21 cm
10361.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Libák. Olaj, karton. 18x23 cm Keretben.
10362.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Száguldó lovasszekerek. Akvarellel színezett litográfia, papír. Hátoldalán "Hadirokkant Képterjesztő, Budapest, VI., Andrássy út 97." bélyegzővel. Lap széle foltos, lap bal alsó sarkában kis lyukkal, ábrázolás ép, ca. 21x24,5 cm
10363.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Mária a gyermek Jézussal, tojástempera, fa, műanyag védőkeretben, 28×20 cm
10364.

Rufpreis:
10 000 HUF
18

Jelzés nélkül: Erdei árnyak. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 41x29 cm
10365.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Velencei szirén. Olaj, karton. Keretben. Sérüléssel  23x33 cm
10366.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül:  Árvíz után. Olaj, vászon, Sérült. 100x73 cm
10367.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Jelzés nélkül: Középkori barát. Pasztell, papír. 11x11,5 cm
10368.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Absztrakt. Akvarell, papír. 23x20 cm
10369.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF