Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 377
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2113933
10358
368
Jelzés nélkül: Holland gyermekek. Olaj, posztó. 40x30 cm
1693082
10359
368
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Pasztell, papír, szélein sérült 45×35 cm
2101800
10360
368
Jelzés nélkül: Pihenő férfi.Olaj, papír, üvegezett keretben, 8,5×6 cm
2041486
10361
368
Jelzés nélkül: Húszas évekbeli divatrajzok. Tus, pauszpapír, felirattal, üvegezett keretben, 29×21 cm
2109888
10362
368
Jelzés nélkül: Libák. Olaj, karton. 18x23 cm Keretben. 2137185
10363
368
Jelzés nélkül: Száguldó lovasszekerek. Akvarellel színezett litográfia, papír. Hátoldalán "Hadirokkant Képterjesztő, Budapest, VI., Andrássy út 97." bélyegzővel. Lap széle foltos, lap bal alsó sarkában kis lyukkal, ábrázolás ép, ca. 21x24,5 cm
2138982
10364
368
Jelzés nélkül: Mária a gyermek Jézussal, tojástempera, fa, műanyag védőkeretben, 28×20 cm 2108605
10365
368
Jelzés nélkül: Erdei árnyak. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 41x29 cm
2106449
10366
368
Jelzés nélkül: Velencei szirén. Olaj, karton. Keretben. Sérüléssel 23x33 cm 2123956
10367
368
Jelzés nélkül: Árvíz után. Olaj, vászon, Sérült. 100x73 cm
2116933
10368
368
Jelzés nélkül: Középkori barát. Pasztell, papír. 11x11,5 cm
2106458
10369
368
Jelzés nélkül: Absztrakt. Akvarell, papír. 23x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF