Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 377

Olvashatatlan jelzéssel: Robin Hood. Vegyes technika, papír, kis szakadással, 36×54 cm
10334.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Gótikus templombelső. Monotípia, papír. Üvegezett, sérült keretben, 21×15 cm
10335.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Juhász  Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. Foltos. 16,5x22,5 cm
10336.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Olvashatatlan jelzéssel: Augsburg Ulrichskirche. Színes rézkarc, papír, 15×10 cm
10337.

Rufpreis:
2 400 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj (Erdély v. Nagybánya környéke?), olaj, farost, fa keretben, 34×48 cm
10338.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Szén, papír, kis szakadással, 70×50 cm
10339.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (... László?): Fuvolázó hölgy, fametszet, papír, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 30×11 cm
10340.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet virágokkal és gyümölcsökkel. Akvarell, ceruza, karton, üvegezett fa keretben, 22,5x30 cm
10341.

Rufpreis:
2 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (olasz festő?): Vitorlások viharban. Olaj, vászon. Sérült fa keretben. 59x78 cm
10342.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Olvashatatlan jelzéssel: Holland tengerpart. Olaj, farost. Díszes, sérült fa keretben, 40x50 cm
10343.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy gyümölcskosárral. Olaj, vászon. 60x45 cm
10344.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Háztetők. Pasztell, papír, 29×22 cm
10345.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF