Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 377
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2023679
10334
368
Olvashatatlan jelzéssel: Robin Hood. Vegyes technika, papír, kis szakadással, 36×54 cm
2134882
10335
368
Olvashatatlan jelzéssel: Gótikus templombelső. Monotípia, papír. Üvegezett, sérült keretben, 21×15 cm 2134827
10336
368
Olvashatatlan jelzéssel: Juhász Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. Foltos. 16,5x22,5 cm 2134749
10337
368
Olvashatatlan jelzéssel: Augsburg Ulrichskirche. Színes rézkarc, papír, 15×10 cm
2133058
10338
368
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj (Erdély v. Nagybánya környéke?), olaj, farost, fa keretben, 34×48 cm
2133232
10339
368
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Szén, papír, kis szakadással, 70×50 cm
2132217
10340
368
Olvashatatlan jelzéssel (... László?): Fuvolázó hölgy, fametszet, papír, kartonra kasírozva, üvegezett fa keretben, 30×11 cm 2131897
10341
368
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet virágokkal és gyümölcsökkel. Akvarell, ceruza, karton, üvegezett fa keretben, 22,5x30 cm
2137522
10342
368
24000
Olvashatatlan jelzéssel (olasz festő?): Vitorlások viharban. Olaj, vászon. Sérült fa keretben. 59x78 cm
2137507
10343
368
Olvashatatlan jelzéssel: Holland tengerpart. Olaj, farost. Díszes, sérült fa keretben, 40x50 cm
2137502
10344
368
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy gyümölcskosárral. Olaj, vászon. 60x45 cm
1952233
10345
368
Olvashatatlan jelzéssel: Háztetők. Pasztell, papír, 29×22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF