Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 377

Jelzés nélkül: Folyóparti alkonyat szélmalommal. Olaj, vászon, 55×69 cm
10370.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jelzés nélkül: Ülő akt. Monotípia, papír. Fa keretben, 52,5×37 cm
10371.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Mediterrán tengerpart. Akvarell, tus, papír, paszpartuban. 18x18 cm
10372.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Vízparti naplemente. Olaj, farost, karton, 30x40 cm
10373.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jelzés nélkül: Kikötő szélmalommal (kétoldals, hátoldalán templom). Olaj, karton, sérült, hullámos (megvetemedett). Fa keretben, kopott, 29,5×39,5 cm
10374.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Fehér paripa. Olaj, vászon, 60×50 cm
10375.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jelzés nélkül: Oroszlán. Olaj, fa. Kis kopásokkal. 34x46 cm
10376.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Libaetető gyerekek. Olaj, farost, 20×25 cm
10377.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
37

Jelzés nélkül: Jósnő. Olaj, vászon, sérült (kis lyukkal a vásznon). Díszes fa keretben. 80x60 cm
10378.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Jelzés nélkül: Vietnámi lány. Tus, selyem, üvegezett keretben, 35×23 cm
10379.

Rufpreis:
3 000 HUF

10380.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Jelzés nélkül: Híd a falunál, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 40×55 cm
10381.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF