Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 377
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2134256
10370
368
4800
Jelzés nélkül: Folyóparti alkonyat szélmalommal. Olaj, vászon, 55×69 cm
2134892
10371
368
Jelzés nélkül: Ülő akt. Monotípia, papír. Fa keretben, 52,5×37 cm 2133974
10372
368
Jelzés nélkül: Mediterrán tengerpart. Akvarell, tus, papír, paszpartuban. 18x18 cm 2134690
10373
368
Jelzés nélkül: Vízparti naplemente. Olaj, farost, karton, 30x40 cm
2134318
10374
368
Jelzés nélkül: Kikötő szélmalommal (kétoldals, hátoldalán templom). Olaj, karton, sérült, hullámos (megvetemedett). Fa keretben, kopott, 29,5×39,5 cm 2134263
10375
368
4800
Jelzés nélkül: Fehér paripa. Olaj, vászon, 60×50 cm
2111665
10376
368
Jelzés nélkül: Oroszlán. Olaj, fa. Kis kopásokkal. 34x46 cm 2135393
10377
368
2200
Jelzés nélkül: Libaetető gyerekek. Olaj, farost, 20×25 cm 2137504
10378
368
Jelzés nélkül: Jósnő. Olaj, vászon, sérült (kis lyukkal a vásznon). Díszes fa keretben. 80x60 cm
1566867
10379
368
Jelzés nélkül: Vietnámi lány. Tus, selyem, üvegezett keretben, 35×23 cm
1296900
10380
368
50000
1223593
10381
368
Jelzés nélkül: Híd a falunál, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 40×55 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF