Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 377

Zádor István (1882-1963): 10 eredeti litográfiája az orosz harctérről. A mappában 9db litográfia van, viseltes állapotban, Számozott 200/183. 32×23 cm (9db), mindegyik jelzett
10309.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zala Tibor (1920-2004): Rákóczi fája. Rézkarc, papír, jelzett, datált (1982). Művészpéldány EA. 39x29 cm
10310.

Rufpreis:
6 000 HUF

10311.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Zsignár István (1930 - ): Faluvége. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
10312.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vegyes grafikai tétel, 2 db: Lófej porté, linó, papír, jelzett, paszpartuban, és Mozart, tusrajz, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15x13 cm, 18x12 cm
10313.

Rufpreis:
800 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Frigyláda hordozói. Festett bőrkép, hátoldalán feliratozva (Bőrre festve Jemenből). Üvegezett fa keretben, 22x29,5 cm
10314.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Városrészlet pálmákkal és minarettel. Olaj, váson, jelzett a hátoldalán (t. malki 977 ?), 45×30 cm
10315.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Olvashatatlan jelzéssel: Torony. Rézkarc, papír, paszpartuban, 13×18 cm
10317.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Ház sarok. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×29 cm
10318.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Úton. Akvarell, papír. 28x18 cm Üvegezett keretben
10319.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció sajtreszelővel. Tus, papír, 45×59,5 cm
10320.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Budakalászi udvar, pasztell, papír, üvegezett keretben, 27,5x37,5 cm
10321.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF