Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 377
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1335576
10309
368
Zádor István (1882-1963): 10 eredeti litográfiája az orosz harctérről. A mappában 9db litográfia van, viseltes állapotban, Számozott 200/183. 32×23 cm (9db), mindegyik jelzett
2133818
10310
368
Zala Tibor (1920-2004): Rákóczi fája. Rézkarc, papír, jelzett, datált (1982). Művészpéldány EA. 39x29 cm 1924344
10311
368
40000
1643072
10312
368
Zsignár István (1930 - ): Faluvége. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 2122424
10313
368
Vegyes grafikai tétel, 2 db: Lófej porté, linó, papír, jelzett, paszpartuban, és Mozart, tusrajz, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15x13 cm, 18x12 cm
2136886
10314
368
Ismeretlen jelzéssel: Frigyláda hordozói. Festett bőrkép, hátoldalán feliratozva (Bőrre festve Jemenből). Üvegezett fa keretben, 22x29,5 cm
2134214
10315
368
4200
Ismeretlen jelzéssel: Városrészlet pálmákkal és minarettel. Olaj, váson, jelzett a hátoldalán (t. malki 977 ?), 45×30 cm
2095178
10317
368
Olvashatatlan jelzéssel: Torony. Rézkarc, papír, paszpartuban, 13×18 cm
2042813
10318
368
Olvashatatlan jelzéssel: Ház sarok. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18×29 cm
2118101
10319
368
Olvashatatlan jelzéssel: Úton. Akvarell, papír. 28x18 cm Üvegezett keretben
2120272
10320
368
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció sajtreszelővel. Tus, papír, 45×59,5 cm 2102013
10321
368
Olvashatatlan jelzéssel: Budakalászi udvar, pasztell, papír, üvegezett keretben, 27,5x37,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF