Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 377

Varga Mátyás (1910-2002): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett hibás keretben, 29×24 cm
10297.

Rufpreis:
4 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Portré (Önarckép?). Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 18×11 cm
10298.

Rufpreis:
1 800 HUF

Varga jelzéssel: Üvöltő. Olaj, farost, keretben, 28×31 cm
10299.

Rufpreis:
12 000 HUF

Vasarely jelzéssel: Párduc. Filctoll, ceruza, papír, 40,5x27 cm
10300.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vén jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, papír, keretben, 23,5x34 cm
10301.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vető Ágnes Róza (1912-1996): Háttal a világosságnak. Olaj, karton. Jelzett. 23x50 cm
10302.

Rufpreis:
2 400 HUF

10303.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vörös jelzéssel: Tükörkép. Akvarell, papír, 42×30 cm
10304.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wolfgang Würfel (1932-): Üdvözlő lapok (4 db). fametszet, papír, jelzett, 8,5×6 cm (4×)
10305.

Rufpreis:
3 000 HUF

Xantus jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, szakadásokkal, 61×86 cm
10306.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Vasárnap csendje. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, foltos, 14×28,5 cm
10307.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zádor István (1882-1963): Langeron ( Odessza). Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×35 cm
10308.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF