Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 377
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2071589
10297
368
Varga Mátyás (1910-2002): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett hibás keretben, 29×24 cm
2136361
10298
368
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Portré (Önarckép?). Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 18×11 cm 1363353
10299
368
Varga jelzéssel: Üvöltő. Olaj, farost, keretben, 28×31 cm
2133128
10300
368
Vasarely jelzéssel: Párduc. Filctoll, ceruza, papír, 40,5x27 cm 2135141
10301
368
Vén jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, papír, keretben, 23,5x34 cm 2009405
10302
368
Vető Ágnes Róza (1912-1996): Háttal a világosságnak. Olaj, karton. Jelzett. 23x50 cm 1991127
10303
368
2049091
10304
368
Vörös jelzéssel: Tükörkép. Akvarell, papír, 42×30 cm
2087908
10305
368
Wolfgang Würfel (1932-): Üdvözlő lapok (4 db). fametszet, papír, jelzett, 8,5×6 cm (4×)
2133214
10306
368
Xantus jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, papír, szakadásokkal, 61×86 cm
2134230
10307
368
Zádor István (1882-1963): Vasárnap csendje. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, foltos, 14×28,5 cm
1954867
10308
368
Zádor István (1882-1963): Langeron ( Odessza). Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF