Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 377

Olvashatatlan jelzéssel: Vízimalom. Olaj, vászon, keretben, 20×30 cm
10346.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Bokor fával, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 23×29 cm
10347.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Erdélyi fatorony és sárkány. Tűzzománc. Keretben 19x19 cm
10348.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Európa-Ázsia.. Olaj, vászon, keretben, 60×55 cm
10349.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Szerelem IV.. Olaj, vászon, keretben, 60×55 cm
10350.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Női arc. Szén-akvarell, papír, 40×29 cm
10351.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Pecázó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 33×45 cm
10352.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Szarvas és legelő őzek. Linómetszet, papír, kis szakadással, 25×35 cm
10353.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Jelenet uralkodó hölggyel, színes ceruza (hibás), karton, üvegezett keretben, 44,5x32 cm
10354.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Jelzés nélkül: Enteriőr. Akvarell, papír, 33×26 cm
10355.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Csendélet rákkal, spárgával. Akvarell, karton. 28x50 cm.
10356.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Csendélet paprikákkal. Olaj, karton 36x27 cm
10357.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF