Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 178

Sopron és környéke. 1922-1990. Szerk.: Sarkady Sándor. Bp., 1992., Mécs László. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15072.

Rufpreis:
2 800 HUF

1956 Soproni szemle. X. évf. 2. és 4. sz. Szerk.: Csatkai Endre. Sopron, Sopron Város Tanácsa.
15073.

Rufpreis:
1 200 HUF

Salvador de Madariaga: Columbus Kristóf. Ford.: György Tamás. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé fakó gerinccel.
15074.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pásztor Ferenc - Kreutzer Dezső: Egy expedíció naplója. Két hangra. Dedikált! Veszprém, 1987. Pannon nyomda Kiadói papírkötés
15075.

Rufpreis:
800 HUF

John Keahey: Velence a tenger ellen, Bp., é.n., General Press Kiadó, kiadói kartonált papírkötésben,
15076.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cholnoky Jenő: Kőrösi Csoma Sándor. Bp., é.n., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé fakó gerinccel, egyébként jó állapotban.
15077.

Rufpreis:
2 800 HUF

15078.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varsányi Gyula: Franzstadti történetek. Bp.,2019, Noran Libro. Kiadói papírkötés.
15079.

Rufpreis:
1 000 HUF

15080.

Rufpreis:
2 000 HUF

15081.

Rufpreis:
2 000 HUF

A föld és népei II.-III. Föld és Népismei Kézikönyv. Hellwald Frigyes és egyéb írók nyomán kidolgozta Dr. Toldy László. II. köt.:  Afrika, Ázsia és Ausztrália földrajzi és népismei leírása. III. köt. Európa földrajzi és népismei leírása. Különös tekintettel Magyarországra a legujabb statisztikai adatok alapján dolgozta György Aladár. Bp.,-1880-1881, Méhner Vilmos, 672 p.; VIII +9-656 p. Térképmellékletekkel, gazdag szövegközti, és egészoldalas képanyaggal. Egységes, festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, a II. kötet gerince kissé sérült, kopott, a III. kötet gerince javított, kopott, a II. kötetből egy tábla kijár.
15082.

Rufpreis:
2 800 HUF

15083.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF